2733
2734

این مسئله داره دیوونم میکنه به هیچکدوم از اعضای خونوادمم نمیتونم بگم خواهش میکنم کمکم کنید.

من یه خواستگار خیلی خیلی خوب از همه نظر دارم اما به خاطر شرایط خونوادم نمیتونم جواب بدم. اون خودش فوق العاده خوبه و خونواده خیلی محترمی داره پولدار و تحصیلکرده ام هست. منم خونواده خیلی خوبی داشتم اما حالا اصلااا

عموم با یه کلاهبرداری بزرگ آبرو و پول کل خونواده رو از بین برد بابامو بی پول و بیکار کرد، اینارو خونواده پسر میدونن چون با ما ۱۵ ساله دوست صمیمی هستن. حالا تو این اوضاع بابام متاسفانه هم معتاد شده و عصبی و هم اینکه هیچ پولی برای جهیزیه من نداریم. من همه اعتماد به نفسمو از دست دادم برای همین تصمیم دارم جواب رد بدم. مامانمم که میگه چرا میگم اصلا نمیخوام ازدواج کنم در حالی که به اون طرف علاقه داشتم سعی کردم حسمو از بین ببرم. خواهش میکنم بهم بگید چیکار کنم؟ 😢😔

جواب مثبت

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم شما  میتونید با شخیصت خودتون و مهربونی تون همه رو به سمت خودتون بکشید برای جهیزیه هم برید سرکار کار کنید جاری منم پدرش پول نداشت خودش و همسرشون باهم 2سال کار کردن تمام جهیزیه رو خریدن. 

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
2740

منطقی با اقاپسر حرف بزن شرایطت رو بگو

قبول کرد که مبارکه

نکردم ایشالا مورد بعدی🖤

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

اون میخاد با شما ازدواج کنه ن پدرتون

جواب مثبت بده و جهازم وام بگیر یا کارکن 

اونام پونزده ساله میشناسنتون و نگران چیزی نباش چون روزای اوجتون ام دیدن 

ما در میان رقصیم ؛ رقصان کن آن میان را!

وقتی از اقوام و دوستان کسی میاد خاستگاریتون یعنی طرف یا دوستتون داره یا حداقل ازتون خوشش میاد یا به نظر خانوادش اونقدر متین هستین که برای فرزندشون شمارو انتخاب کردند به نظرم اینقدر راحت جواب رد ندین دارین صورت مسئله های زندگیتون و پاک می کنین در صورتی که غلطه باید مسئله هارو حل کتید هر چقدرم که سخت باشه 

نمی گم حتما جواب مثبت بدین اما جای فکرخیلی داره

2706