2733
2734
عنوان

دوستی خواهر ۱۸ ساله م با یه پسر

482 بازدید | 30 پست

سلام دوستان .راستش خانواده م موندن چیکار کنن .خواهرم ۱۹سالشه تازه دوساله فهمیدیم دورادور با یه پسره که الان ۲۴ سالشه و نظامی ه همدیکه رد دوست دارن و با اینکه خانواده ما مخالف ازدواج تو این سن هست و پدرم تاکید دارن درس بخونن ولی اصرار گه من میخوام ازدواج کنم در حالیکه سطح خانوادگی پسزه خیلی پایبن تر از ماست والان دوتا خواهر بزرگتر از این خواهرم دانشجو هستن و مجردان .به نظر شما اینجور مواقع اگه خانواده راضی نباشن و مطمینا ازدواج با شکست مواجه میشه باید چطوز راهنمایی کرد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه کی گفته

خیلی مواقع خانواده ها راضی نبودن

ازدواجم با شکست مواجه نشده خیلیم تازه موفقیت امیز بوده

این باور شماست

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

۱۸ سال سن کمیه ..کم نیستا ولی مصلحت بر اینه ک ازدواج نکنه با توجه ب محصل بودن ابجیاش بعدا پشیمون میشه ..مواطب باشید خطایی ازش سر نزنه..هیچی نگید...یواش یواش از سرش میفته

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام

دختر داییم بابای ناتنیش معتاده مامانش رضایت نمیداد پسره یتیم هم بود..خلاصه پافشاری کردن زنداییم با لگد دخترو از خونه بی جهیزیه انداخت بیرون پسره گذاشتش رو سرش و الانم حاملست خداروشکر از شوهر شانس اورد ادم بد یا خوب خوشبختی و بدبختی پولداری و خانواده خیلی اصیل و این چیزا نمیشناسه

الهی خواهرت و همه ما خوشبخت شیم

توی سنی بچه ها لجباز میشن

فکر میکنن تنها کسی که از عاشقی سر درمیاره و عاشق شده خودشونن! 

بهش قول موافقت بدید درصورتی که بره دانشگاه 

الان تشنه ازدواجه، ازدواج کنه 4 سال دیگه میبینه واسه اهداف خودش هیچ ارزشی قائل نبوده و رفته سمت اهداف پسره

همچنان مخالفت کنید، بعدا سپاسگذار میشه

من خانواده پسر انمیدونم ولی خود پسر بنظرم باید ادم بدی نباشه چون نظامیا برا استخدام سخت میگیرن نمیگم صددرصدها ولی تو تحقیق خیلیا بعلت خانواده وحتی اطرافیان یا یسری کارهای دیگه رد میشن پس این اقا جزاونا نبوده

یا رب العالمین
2706