2733
2734
عنوان

کنکوری ۹۹ اگه اینجاهست بیاد لطفا

176 بازدید | 38 پست

نتایج اومد. چطور بود برا شما ؟ راضی بودین ؟ من ۱۴ هزار منطقه دو بودم . سراسری مردود شدم. ازاد هم ذخیره ردیف ۲۵ پرستاری هستم. اون مردودی من رو عذاب نمیده . این ذخیره بودنه منو میکشه. ترازم ۸۰۴۵ شد. پارسال با وضعیت خیلی بدتر از من دولتی پرستاری اوردن. ولی الان من باید برا قبولی ازاد دست به دعا شم ؟ شما چقدر از ذخیره خبر دارین ؟ چقدر شانس قبولی دارم ؟ داغونم. به مامان و بابام هم نگفتم. نمیتونم بگم. دارم دیوونه میشم.اگه قبول نشم چیکار کنم ؟ کنکور دومم بود و .... حرف فامیل هم که ... یه چیزی بگین 

نیازی نیست انسان بزرگی باشیم انسان بودن خود نهایت بزرگییست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارنامت رو میشه قرار بدی؟

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2728
نمیدونم چرا امسال همه مردود شدن

وای اره منم از خیلیا شنیدم مردود شدن. خدا نگذره ازشون. کنکور ۹۹ وحشتناک ترین کنکوری بود که میشد اتفاق بیفته. دارم میمیرم

با ۱۴ هزار امکان نداره مردود بشی

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2740
منم با تراز۸۳۰۰ ورتبه درمنطقه یک۷۸۰۰مردود شدم الان ذخیره۹۱پرستاری واحد تبریزم دانشگاه آشنا داشتیم ...

واقعا تا این حد برمیدارن ؟ من خیلی ناامیدم. 

چه شهری زدی خوب پرستاری شهرای بزرگ هم با این رتبه نمیشه....شدیدا فکر میکنم شهرای دست بالایی رو زدی

مراغه و سراب و  ... شهرای دست بالا هستند ؟

2706