2733
2734

سلام دوستان،

کیا بعد چندبار سقط در هفته های پایین، طبیعی باردار شدند و بارداری سالمی رو تجربه کردند؟

چند بار سقط داشتید؟ برای بارداری چه داروهایی مصرف کردید و در طول بارداری چه داروهایی؟

ممنون میشم اگه تجربه هاتون رو اینجا بذارید.❤

خودم سه بار سقط داشتم.😔

بار اول پارسال بود که توی ۶ هفته و ۵ روز قلبش ایستاد و توی ۸ هفته کورتاژ شدم.

بار دوم سه ماه پیش که توی همون هفته ۵ بدون قلب، سقط شد و بار سوم هم هفته گذشته بود که ساک تشکیل شد اما قلب نه و توی ۵ هفته و ۵ روز سقط شد.😔

الان نمیدونم چکار کنم، از طرفی روزنه ایی امید میخوام که بودن کسانی با چندبار سقط، طبیعی باردار شدند و بچه هاشون سالم به دنیا آمده؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا اگه کسی تجربه داره، بگه. من واقعا به یه امید نیاز دارم و شاید خیلی های دیگه هم مثل من باشند و م ...

سلام عزیزم من خودم سقط مکررم دوتا سقط داشتم بدون قلب همه دکترا میگفتن سالمی اما باید یه سری ازمایش پیشرفته بدی تا بفهمی مشکل چیه وچ دارویی میخای گاهی مشکل ایمنی هست باید ازمایش هاشو کامل بدی شاید پردنیزولون میخای یا سرم ای وی ای جی  گاهی مشکل انعقاد هست باید انوکسا پارین بزنی رقیق کننده امپول گاهی مشکل رحم هست مثلا سپتوم داری باعث ایست میشه باید رحم هم سونو کنه دکتر ودر اخر هم مشکل کاریوتیپ ژنیتک بدین هر دو ومشکل اسپرم وتخمک در کل همش قابل حله من همشو خودم انجام دادم باید بیای دکتر رزاقی تهران شک نکن موفق میشی فقط یا برو سهلا عارفی چون رزاقی فعلا مریض جدید نمیبینه حالا بازم بهش زنگ بزن شمارشو از نت بردار همه این کارارو انجام بدی شک نکن مادری بهت قول میدم امیدوارم تونسه باشم کمکی کرده یاشم فقط اصلا باردار نشو تا درمان کنی ایشالله اگع مطالبم بدردت خورد وکاری کردی منم دعا کن 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

2728
سلام عزیزم من خودم سقط مکررم دوتا سقط داشتم بدون قلب همه دکترا میگفتن سالمی اما باید یه سری ازمایش پ ...

ممنون عزیزم از راهنماییت.

من آلمان زندگی میکنم، اینجا سیستم درمانی خیلی مسخره است ، اینجا بعد سقط دوم ازم فقط آزمایش ایمنی گرفتند و گفتند مشکلی ندارم.

اما اینبار نمیخوام کوتاه بیام تا تمام ازمایشها و کاریوتاپ رو ازم نگیرند نمیخوام اقدام به بارداری کنم.

متاسفانه به خاطر کرونا فعلا نمیتونم بیام ایران ولی حتما پیش دکتر عارفی یا رزاقی هر کدوم که وقت بده در اولین فرصت میام.

2740

دوستان مهربونم، اگه کسی دکتر خوبی رو سراغ داره در زمینه سقط مکرر، ممنون میشم بگه.

انگار دکتر رزاقی و عارفی هیچکدوم بیمار جدید قبول نمیکنند 😭😭

حالا من چکار کنم.😭😭

دوستان مهربونم، اگه کسی دکتر خوبی رو سراغ داره در زمینه سقط مکرر، ممنون میشم بگه. انگار دکتر رزاقی ...

عزیزم من یه دکتر سراغ دارم خیلی دکتر حاذقی هست یکم بی حوصله اس اما کار بلده اسمش نیره نصیری هست تو خیابون ازادیه

من توام یا تو منی؟؟

منم مثل خودت سه تا سقط داشتم...

دیگه هفتمم از۵بالاترنمیرفت

اصلا بتام بالا نمیرفت خونریزی میکردم و تموم

یبار همینجور ک بتا بالا میرفت خونریزی شدیدم داشتم

اما نمیموندن

دکتراواسم ازمایش کاریوتایپ نوشتن

واسه شوهرمم ازمایش شکست اسپرم

اما شوهرم تو مرکز ناباروری هم ازمایش اسپرم داد ک مشخص شد ۷۵درصد اسپرماش شکلشون غیر نرماله

دکتر گفتن فقط ای وی اف

طبیعی خیلی طول میکشه حامله بشم

ما قرار بود۱شهریور ازمایش کاریوتایپ بدیم و ۱۸ شهریور هم شوهرم شکست اسپرم

چوت سقط سوم ۱۵تیر بود

باورت میشه ۱۵مرداد متوجه شدم حاملم؟؟؟بدون هیچ دارویی

این ینی خاست و قدرت خدا بالا ترازهردکتری

والان اگ خدا بخدا دارم وارد ماه ۵میشم

تا الانم نی نی همه چیزش خوب بوده

ببینم از این ببعد خدا برامون چی میخواد

توکل توکل توکل

عزیزم من یه دکتر سراغ دارم خیلی دکتر حاذقی هست یکم بی حوصله اس اما کار بلده اسمش نیره نصیری هست تو خ ...

شما تحت نظر این دکتری؟

مشکلت چی بود؟ چه دارویی توی بارداری  مصرف میکنید؟

من توام یا تو منی؟؟ منم مثل خودت سه تا سقط داشتم... دیگه هفتمم از۵بالاترنمیرفت اصلا بتام بالا نمی ...

وای پناه جون، خدا رو هزار مرتبه شکر. ان شااله که سالم بغلش بگیری.

یعنی الان هیچ دارویی مصرف نمیکنی؟

آزمایش ها رو ندادی؟

2706