2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دختره. آره. چند ماهی هست. جدیدا خیلی زیاد شده. توی سایتها خونده بودم باید حواسش را پرت کنیم و براش توضیح بدیم که کار خوبی نیست. هیچ رفتار خشنی هم باهاش نداشتیم ولی نمی دونم چرا از سرش نمیفته.
azizam, in halate khod erzayi hast, dokhatere golet ham hich taghsiri nadare, faghat fahmide vaghti khodesho mimale in var on var, ehsase khobi behesh dast mide, be khatere hamin aslan be roush nayarin ke motevajehe raftaresh hastin, va darbareye in kar behesh tozihi nadin, faghat havasesho part konid , kam kam az saresh miofte, hich rahe hali ham nadare be joz morore zaman,
2738
man khodam ravanshenasam azizam, vala ta onjay ke man miidonam kari nabayd bokoni,albate rah ziyad dare ke az saresh bendazi vali be rohiyash asib mizane va badan dochare moshkelate jensi mikonadesh, albate bayad mofasal harf bezanim. man to majaleye اطلاعات هفتگی moshaver hastam, yekshanbe 10- 12 zang bezan baham harf bezanim
با سلام خدمت دوستان
من دانشجوی ارشد رفتار حرکتی دانشگاه تهران هستم
جهت انجام پایان نامه ام به تعدادی پسر بیش فعال 9 الی 11 ساله احتیاج دارم
در جریان این مطالعه ی علمی، کودک شما تحت نظر تراپیست، 10 ساعت، به صورت کاملا رایگان تحت کاردرمانی قرار خواهد گرفت تا تاثیر برنامه ی حرکتی- ادراکی بر توجه کودک مشخص شود.
محل دوره ی کاردرمانی: کرج- چهارراه طالقانی- کلینیک مهر
2706