2737
2739

خانما راه حل بدین.میخوام تا دو سه روز دیگه زایمان کنم چی بخورم یا چیکار کنم

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم ب۰مو سالم توی بغلم بگیرم.خوشگل و سالم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه میخواهی یه زایمان راحت داشته باشه یه شربت حل درست کن بخور زوددردت میگیره وزایمان ت راحت صورت میگیره

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
اگه میخواهی یه زایمان راحت داشته باشه یه شربت حل درست کن بخور زوددردت میگیره وزایمان ت راحت صورت میگ ...

چجوری باید درست کنم؟

بچه ها امضامو میبینید توی دلتون برام یه دونه صلوات بفرستید تا منم ب۰مو سالم توی بغلم بگیرم.خوشگل و سالم  
2740
رابطه جنسی پیاده روی  اناناس

نه عزیزم گزینه اولی باعث پاره شدن زودهنگام کیسه آب میشه 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
میگن روغن کرچک بخوری خوبه و زعفرون و گل گاوزبون دم کنی بخوری

لطفا منم دعا کن سر زایمانت خدابهم یه نی نی سالم و صالح بده 💜

خدایا؛میشه منم لایق فرشته کوچولو بدونی؟!توکلم به خودته خدای مهربونم🌹 لطفاً یه صلوات مهمونم کنید💜🤲

زعفرون گل و گاوزبون نخور ضربان قلب بچه رو تغییر میده و مدفوع میکنه ،ورزش کن پله بالا و پایین کن روغن کرچک بخور و قرص گل مغربی بزار تو واژنت باید سوراخش کنی ،رابطه داشته باش تو خونه قر بده کمرت بچرخون 

واقعا فایده داره؟ از دیشب روزی دوتا گفته بخورم

بله تاثیر داره انشاالله بسلامتی زایمان کنی برا منم دعا کن موقع زایمان 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
2706