2733
2739

تعجیل درفرج آقا و شفای همه بیماران 

خوشبختی وعاقبت بخیری همه جوانا و من حقیرم به واسطه این دعاها خوشبخت بشم و هرچه زودتر کارای عروسیمون درست بشه

براتون صلوات میفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای منم دعا کنید خیر و برکت بیشتری تو زندگیمون بیاد و همسرم درآمدش بیشتر بشه. کارش کسترش پیدا کنه. و میخوام قوی و راضی باشه. ممنون میشم.

از خدا میخوام انشالله به هممون تن سالم و روح سلامت بده.

2740

بهترین دعای خیر

اللهم عجل لولیک فرج

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
از ته قلبم برات دعا میکنم💖 خودتم زیاد سختگیری نکن عزیزم تو چشم باش جاهای مختلف برو با ادمای مختلف ...

تو رو خدا برام دعا کن.... حس می کنم هیچ وقت مزد صبرم رو نمی گیرم‌. پدرم تازه مرده یه مادر به شدت سختگیر و انتقاد کن دارم . خودمم تنها اگر بدونی چه شبایی رو صبح میکنم اگر بدونی عذاب منو 😔😔 تو رو خدا برام خیلی دعا کن ذره ذره دارم از بین می رم 

تو رو خدا برام دعا کن.... حس می کنم هیچ وقت مزد صبرم رو نمی گیرم‌. پدرم تازه مرده یه مادر به شدت سخت ...

عزیزدلم خدا هرکسی رو به واسطه یک چیز امتحان میکنه مطمئن پاداش صبرت رومیگیری منم با ۲۳ سال سنم تا دلت بخواد گرم و سرد روزگار روچشیدم اما هیچ وقت ازخدا نا امید نشدم 

براتون بهترین ها رو آرزو میکنم