2733
2734

امشب خیلی دلم گرفت وقتی جلوی شوهرم باز هم به خاطر پدرم خجالت زده شدم شرمنده شدم پدرم خیلی باعث آزار روحی خوهرامو منو و صد البته مادرم شده😳😳

خیلی سخته واسه یه دختر که خیانت پدرشو ببینه 

خیلی سخته واسه یه دختر که ببینه همش طلبکار میاد سراغ پولشو اون وقت مرد خونه تا غروب تو خوابه😕😕

خیلی سخته ببینی پدرت همش تو خونه خوابه و اون وقت مادرت از صبح زود رفته خیاطی و غروب بر میگرده

خیلی ببینی مادرت همش داره کتک میخوره و کاری از دستت بر نمیاد 

خیلی سخته ببینی مادرت چقدر خجالت میکشه وقتی عموت براتون روغن برنج و گوشت تهییه میکشه

خیلی سخته ببینی پنج تا عمو داری زندگی همشون عالی با زناشون چقدر میگن میخندن واسه خودشون خونه دارن کار دارن سالمن و اون وقت تو و خانواده ات.....

خیلی سخته ببینی مادرت کار میکنه پدرت مواد مصرف میکنه 

خیلی سخته خیلی سخته

خیلی دلم گرفته خانم ها 

آدم خوبی باش ولی وقتت رو برای اثابتش به دیگران تلف نکن ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز یه فیش تو جیب تو شوهرم پیدا کردم که واسه پدرم پول کارت به کارت کرده بود وقتی ازش پرسیدم گفت ازم پول قرض خواسته خیلی سرافکنده شدم چون خیلی از شوهرم پول گرفته و نداده یکیشو سه سال پیش ازش گرفته و هنوز نداده شوهرمم تاحالا به روم نیاورده چون میدونه چقدر خجالت میکشم 

2731

وااای عزیزم فدای دلت خدا همیشه هست اینو فراموش نکن حتما یه روز زندگیتو زیر و رو میکنه که بی نیاز از همه چی باشی صبوری کن حتما جواب میگیری

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
عزیزم خیلی سخته درکت میکنم😔😔😔

میخوام ادامه اشو تعریف کنم میتونی بمونی تو تایپیک همین که دونفر باشن باهم صحبت کنیم کافیه بخدا خیلی دلم گرفته😢😢

2738
امروز یه فیش تو جیب تو شوهرم پیدا کردم که واسه پدرم پول کارت به کارت کرده بود وقتی ازش پرسیدم گفت از ...

به این فکر کن که خدا یه همچین شوهری بهت داده که خیلی حواسش به هست اینو شاکر باش

💋🙏💋 نوروز ۱۴۰۰ من به اون چیزایی که بین خودمه و خدای خودم رسیدم و چقدر خوشحال و خوشبختم من...💏+👼🤱
برادر ندارید؟

خدارو شکر ندارم واگر نه یکی میشد مثل پدرم خدا فهمیده که پدرم لیاقت نداره بهش پسر بده همه ی عمو هام دوتا پسر دارن بچه ی اولشونم پسر بوده ولی ما سه تا خواهریم 

میخوام ادامه اشو تعریف کنم میتونی بمونی تو تایپیک همین که دونفر باشن باهم صحبت کنیم کافیه بخدا خیلی ...

من میمونم گلم درد دلاتو بگووو گوش میدم 😊🌹

به این فکر کن که خدا یه همچین شوهری بهت داده که خیلی حواسش به هست اینو شاکر باش

همش به خاطر مادرمه که همچین خوشبختی نصیبم شده تازه شوهر خواهرم مثل شوهرم خودمه حتی شاید بهتر همیشه هوای اونو داره

میخوام ادامه اشو تعریف کنم میتونی بمونی تو تایپیک همین که دونفر باشن باهم صحبت کنیم کافیه بخدا خیلی ...

هستم گلم

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘
وااای عزیزم فدای دلت خدا همیشه هست اینو فراموش نکن حتما یه روز زندگیتو زیر و رو میکنه که بی نیاز از ...

دلم برای مامانم کباب میشه همیشه بخاطرش اشک ریختم کاش هیچ وقت بدنیا نمیو مدیم تا مادرم راحت میتونست طلاق بگیره 

2706