2737
2739
عنوان

شوهرم میگه نماز نخونی طلاقت میدم😭🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 2955 بازدید | 117 پست

براش زن بگیر

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدتر نمیشه؟؟

من مریضم باشه باید اره وقتی نه باشه واویلاس

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

نیاز مرد زیاد باشه عجیبه آیا یا گناه خوب همینه دیگه 

دوما باید طوری رفتار کنی تا حساسیتش کمتر بشه حتما خیلی سهل انگاری کردی واسه نماز الکی نشون بده برات مهمه تا اذیت نشین ولی نماز خیلی خوبه 

خدایا شکرت 
2728
کار و زندگی ندارین؟!روزی ۳ بااار اخه

دانشجوعه کار نمیکنه 😐❤️

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
واقعى دارى ميگى؟

کاش میشد عکس بزارم چیکار کنم باور کنی؟ /:

2738
وقتی پریودی چطوری یه هفته تحمل میکنه؟!

اون ارصا میشه بدون دوخول...

2706