2737
2734
عنوان

بیاین از خواستگارا/دوست‌پسرای مذهبی و پولدارتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 649 بازدید | 41 پست
الآن به عشقت رسیدی؟؟ راضی؟   پسره ازدواج کرد اگه آره زنش چجوره؟   عاشقت شده بود؟  

نه هنوز به هم نرسیدیم ان شاالله می‌رسیم 😁

اون پسر مذهبیه میگفت که منو دیده خوشش اومده ولی من حرفاشو باور نمیکردم عاشق نبود ولی

عد چند ماه ازدواج کرد ولی هنوزم گلایه میکنن از ما

دختره رو ندیدم ولی میدونم دانشجوعه خودشم مث پسره مذهبیه خانوادش سیدن

آی خدا دلگیرم ولی احساس غم نمیکنم... چون با توام پیش کسی سرم رو خم نمیکنم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهره من مذهبیه ولی زیاد پولدار نیست معمولیه اکثره خواستگارام مذهبی بودن یکیش طلافروش بود موقع حرف ز ...

خودتم مذهبی؟

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم
2731
پنج شیش سال پیش

نه گلی .مال دوازده ۱۴ سال پیشه پنج سال پیش اصلا  نمیشه .دلیلشو نمیگم اما اون شخص نبوده .

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

آغا محمد خان قاجار منظورته؟ مذهبی بوده؟ عاشق کی بوده؟

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
خب یکم تعریف کن    از آشناییتون    حرفای شیرینی که بهت زده   زندگیتون   ...

فدات .میدونی من کلا برعکس شوهرم بودم یه دختر ازاد و خوش گذرون .خواهرشوهرم همسایمون بود وقتی اومد خاستگاری چند باری جواب رد دادم ولی اونام هیچی نگفتن که مذهبین تااینکه من راضی شدمو قرار شد با داداشش ک شوهرم باشه بیان خلاصه شوهرم اومدو دیدمش وباهم حرف زدیم همه حرفاشو زد چادر حجاب اینکه مجلس عروسی ندارنو فقط ملودی یایه جشن بدون اهنگ و من جواب رد دادم چون ۱۸۰درجه باهم فرق داشتیم .یکی دوماهی گذشت دوباره خواهرش اومدو این دفعه کلی باخودم فکر کردم اینو خواست خدا دیدم تو زندگیم وهمه شرایطشو قبول کردم 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
نه گلی .مال دوازده ۱۴ سال پیشه پنج سال پیش اصلا  نمیشه .دلیلشو نمیگم اما اون شخص نبوده .

باشه عزیزم 

آی خدا دلگیرم ولی احساس غم نمیکنم... چون با توام پیش کسی سرم رو خم نمیکنم... 
2740
خودتم مذهبی؟

بله عزیزم قبل ازدواجم غلیظتر بودم زیادی افراطی بودم الان رعایت میکنم ولی نه افراط نه تفریط یه مدت خواستگارام مدهبی نبودن بعده اینکه یهو مذهبی و چادری شدم خواستگارام هم مذهبی میومدن

آغا محمد خان قاجار منظورته؟ مذهبی بوده؟ عاشق کی بوده؟

نه عاشق نبوده ولی اگه من زنش بودم عاش هم میشد =)

مذهبی بوده بله. کتابای مذهبی میخونده .کلا اهل کتاب خوندن بوده خیلی. نماز های مستحبی و شب و...  تو نمازاش گریه هم میکرده... و کلی مسجد و مرقد بازسازی شده زمانش    

خودشم نجف خاکه   البته با این حال شرابم میخورد

آدم خسیسی بوده ولی برای هزینه های مذهبی و لشکرش اصلا خساست بخرج نمیداد

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم

اهان یه سال هم دامادمون مداح اورد برا مجلس روضه زنونه بعد مداح خیلیی جوون .این میرفت تو اتاق بلند گوهاش توی هال بودن من رفتم چای و خرما بردم تو اتاق بعدا از دامادمون پرسیده بود که اون دختر خانومی که چای اورده برام کیه و قصد امر خیر دارم دامادمونم الکی گفته بوده اون نامزد داره😡😡نداشتم نامزد😤😤🤣🤣🤣

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

من که راضی ام چون خودمم راهمو پیدا کردم .شوهرم درعین مذهبی بودن خیلی باهام شوووخی میکنه هیچ وقت حوصلم باهاش سرنمیره .عروسیمونم خیلی خوش گذشت بااینکه شب نیمه شعبان ملودی ودف زنی بود 

اللهم عجل الولیک الفرج .الهی هیچ کودکی مریض و بی سرپناه وگرسنه نباشه آمین .اللهم صلِ علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
فدات .میدونی من کلا برعکس شوهرم بودم یه دختر ازاد و خوش گذرون .خواهرشوهرم همسایمون بود وقتی اومد خاس ...

واقعااا فرق داشتین؟ اذیت نشدی بخاطر تفاوتاتون؟

الان شوهرت از نظر روحی و عاطفی راضیت میکنه؟ 

یه کیس اینجوری داشتم مامانش تو مولودی ها میخوند باباشم مداح خیلی کودک بودم🙂 برای دوران راهنمایی ...

وااای حیفههه🤭   البته مطمئنی پولدار بود؟ شغل مامان باباش پردرآمد نیست بنظرم

2706