2737
2734

کامل برنگشت اما الان از وزنم راضی ترم خیلی لاغر بودم. ۷ کیلو موند .اما ۲۰ کیلو کم  کردم بعد زایمان

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

بارداری ۸۰ بودم الان ۷۲ هستم پسرمم دوماهست تا دوسالگیش راحت ۶۰ میشم چون با شیردهی خیلی کم میکنم ولی بعدش فک کنم باید غذا کمتر بخورم و ورزش بکنم تا زیاد چاق نشم

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

من ۵۵ باردار شدم

۵۲ شدم تو ویار

الان ۵۷ ام

۳۱ هفته و ۲رروزم🙄

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
من ۵۰وزن ایده آلم هس😍 منم تلاش کنم میرسماااا ولی اصلا نمیخورم کلا ادم شکمویی نیستم

منم اصلاااا با دوقاشق سیر میشم ولی سعی میکنم کم  بخورم ولی زیاد کنم وعده هامو مثلا ۳وعده غذا یخوریم ولی من ۵بار میخورم هرچی داشته باشیم اذیت نمیشم دیگه اینجوری

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
منم 62بودم الان 88هستم با قد 166 تازه 90بودم پیاده روی که میرم بخاطر زایمان طبیعی کم کردم یکم

منم قدم ۱۶۸

دکترم روز اخر میگف حس‌میکنم داری میترکی دیگه😂😂😂

منم دو ماه اخر زژیم بودم کلا نشاسته و نمک و قند مصنوعی نمیخوردم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍