2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ورزش و رژیم

من سه ماه بعد زایمانم باشگاهو شروع کردم با رژیم سخت 

دوبار‌وزنم به قبل بارداریم رسید ولی چه فایده انقدر مشکلات برام پیش اومد باز رف بالا😒😒😒😒خاکبرسرش کنن

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍

برکه نگشت با لاترم رفت شیر دادم ماه رمضونشم روزه هم گرفتم فقط ضعف اعصاب نصیبم شد

از همین تیریبون اعلام میکنم خاک تو سرش

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2731

من که خوب بودم بعدزایمان،چون کل بارداریم ده کیلواضافه کردم بعدزایمانمم هیکلم بعدچندماه خوب شداما شیردهی باعث شدفکرکنم یه هفت کیلویی چاق شدم،خیلی راحت میتونم رژیم بگیرم ولی باشیردادن نمیشه اصلا،چون ضعف میکنم،اگه شیرنمیدی ورزش کن رریم بگیرتوو خونه خیلی فیلماهست مخصوصایوگاواسه کاهش وزن.منم ورزش میکنم

2738
ورزش و رژیم من سه ماه بعد زایمانم باشگاهو شروع کردم با رژیم سخت  دوبار‌وزنم به قبل بارداریم ر ...

شیر میدادی رژیم هم میگرفتی؟

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  
شیرمیدادی؟؟

اره شیر میدادم و کلا تو باردارییم زیاد وزنم نرفت بالا خیلی تو خوردن مراعات میکردم 

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2706