2733
2734
عنوان

ی چیزی بعضی موقعها ذهنمو مشغول میکنه حسابی

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 59 پست
خواهر شوهر باید میموند توی خیابون؟😐

مگه من گفتم بمونه تو خیابون ما اول ازدوجمون خودش گفتن هفته اول بمونین بعد باید میرفتیم ی شهر دیگه.‌یعنی اون ی هفته نمیتونست تو خونه پدرش ذرس بخونه تا ما بزیم

اخه قبلش ک اومدیم داشتیم بلند بلند حرف میزدیم

مجرد بوده سرش تو درس بوده نفهمیده که ممکنه کاری داشته باشین. 

در واقع اونی که اذیت شده اون بوده. 

کلا چیز مهمی نیست فکرشو نکن. همسایه ما که یه بار اومد دم در! داشت درو از جا میکند... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه من گفتم بمونه تو خیابون ما اول ازدوجمون خودش گفتن هفته اول بمونین بعد باید میرفتیم ی شهر دیگه.‌ی ...

سنش کمه خب

شاید نفهمیده شما قراره عملیات داشته باشید 😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

ازاین داستان 2 برداشت میشه کرد

1 خواهرشوهر مارموزبوده با متوجه شدن صدای شما حتی حرف زدنتون نرفته وخواسته شاهد عملیات شما باشه

2 خواهرشوهرشما چشم گوش بسته بوده فکرده میخواید حرف بزنید واسه همین از اتاقش بیرون نیومده بعد دید ای دل غافل.این صدای آخ اوخ م چیه؟بعد میگرخه مثل جت دربرابر دیدگان شما محو میشه ...

البته احتمال دوی بیشتره

2731
چقد کینه ای و خودخواه هستید ناراحت نشی عزیزم  ولی چیزی بوده که گذشته الان هم فقط داری خودتو ...

دلت نسوزه زبونش ماشالا درازه دلت برا من بسوزه ک فقط یک هفته ب اصرار خودشون موندیم اون یک هفته واقعا نمیتونست تحمل کنه کتاباشو ببره خونه باباش..اخع من چ میدونستم اون اونحاست وگرنه هیچ غلطی نمیکردم..الان همه ب من پریدن

سنش کمه خب شاید نفهمیده شما قراره عملیات داشته باشید 😐

اخه هر چی هم باشه همون ی هفته رو‌کتاباش رو میبرد خونه باباش کلی هم اتاق خالی داشتن واسه درس خوندن و کسی هم اونجا نبود

2738
فکرش باعث میشه خجالت بکشم و بگم خدا کنه دقیقا سر خودش هم این بلا بیاد

پس قبول کن که کینه ای هستی

عزیزم فراموش کن

خجالت نداره

منو یه بار دوران نامزدی بابام با وضع بدی دید

اصلا هم الان خجالت نمیکشم😄

2706