2733
2739

دخترم‌هی‌موهامو میکشید منم میگفتم نکن‌مامانی نکن اینازم ...یهو آروم ‌زدم‌رو دستش ...یهو‌عصبی‌شدم...

حالا شوهرم‌ عصبی شدع میگع ببین من‌نیستم چقد‌میزنیش😑😑😑

انکاری بچم‌نیست سر راهیه

گفت ی‌ سری دیگ بچه‌رو‌بزنی من‌میدونم و‌تو گوشیتو می شکنم سرت..بزنی منم‌ تو‌رو‌میزنم..

منم هیچی نگفتم ساکت شدممممم

اوردن ب دخترم انار خوردن و خوابیدن منم باهاش قهرم....

نمیبینه اینهمه به بچمون میرسم مراقبشم حواسم بهش هست ....

یهو عصبی شدنم‌رو‌میبینه...

الانم باهاش قهرم....

واقعا دلمو شکوند خوبه من عادت ندارم‌ بچمو‌ بزنم

یهو عصبی‌شدم اروم‌زدم....

این حرفت حقم نبود ..

اینا تو رو اذیتت میکنن🖤نیومده خسته ات میکنن🖤 همه جوره من پشت توأم🖤بیا قایم شو پشت خودم🖤✨....من خسته ام میشه درکم کنی خدا.....

بگو دو روز دیگ لوس و بی ادب بار اومدن نکو تربیتشبا مامانش بود ک اون موقع من گوشیو تو سرت خورد میکنم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر خوب میشد که بشه مقابله با مثل کرد😐همیشه این مردها هستن که قلدری میکنن!

هرچندکه اگه کشدار بشه خوب نیست و خانوما همیشه باید کوتاه بیان😑😑😑😑

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

نمیدونم این همه کدورت و دلخوری چرا انقدر زیاد شده حتی طلاقم میگیرن ب خاطر این مسائل پیش و پا افتاده کاش ما هم مثل قدیمی ها یکم گذشت درک و فهممون زیاد بود. زندگی و راحت میگرفتن خودشونم راحت بودن 

2738

مثل برادرشوهر منه شوهرت بهش میگفت اگر بزنی بچه رو میزنمت وقتی از بیرون میومد از بچش میپرسید مامانت نزدت که ؟ی دفعه هم جاریم حواسش نبود کیفش خورد تو سر دخترش برادرشوهرم ی مشت بهش زد دلم میخواست خفش کنم 

حالا خودشون توانایی اینو ندارن دوساعت بچشونو نگه دارن😂😂😂فقط زبون دارن همین

دقیقااااااا...نگهشونم دارن باید منتظره یه زلزله وحشتناک باشی تو خونه

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

کار همسرت اشتباه بوده عزیزم ولی بعدا که باهم آشتی کردین حتما بهش بگو که جلوی بچه این حرفارو نزنه از همین الان که کوچیکه تمرین کنین 

یکی از بدترین کارا اینکه پدر ومادر برای دفاع از بچه جلوی خود بچه باهم بحث کنن که نتیجش میشه پرو  ولجباز شدن فرزندتون 

مثل برادرشوهر منه شوهرت بهش میگفت اگر بزنی بچه رو میزنمت وقتی از بیرون میومد از بچش میپرسید مامانت ن ...

من باشم ۱۰۰سال ازهمچین مردی بچه نمیارم بچه میخاد برای من چیکارکنه والا خوبه ادم برای خودش ارزش قاعل باشه 

2706