2737
2739

همسرم رفته یه مسافرت کاری دوسه روزه.این چند روز منو گذاشت خونه پدرم که خیالش راحت باشه تو خونه تنها نمونم.این چند روز خواهرشوهرام اصلا یه زنگ نزدن ببینن من مردم زندم.درصورتیکه یکیشون یه سال پیش شوهرش چند روز نبود بهش گفتم اومد خونمون بچشم کلی اذیت کرد اون یکیشونم هروقت تنهاس من زنگ میزنم حالشو میپرسم بهش میگم بیاد خونم یا هرچی.ولی اینا این چند روز اصلا یه زنگ نزدن حالمو بپرسن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مهمه واقعا؟ 

البته شخصا از زنگ زدن بیزارم

مجردم مادر پدرم گاهی دونفره میرن سفر اوایل فامیل زنگ میزدن ولی جواب نمیدادم یا خیلی به ندرت

الان خودشون میدونن زنگ نمیزنن

کار بیخودیه بنظرم و واقعا ذره ای ارزش ناراحتی نداره عزیزم💓

برای اینهمه برای غیر تکراری..🌘
2738
نه اخه توی این دغدغه ها ی زندگی و مشکلات  از ادم ها چه انتطاری دارین به خدا عحیبه برام

ما اصلا باهم مشکلی نداشتیم اینجوریم نیستیم که انقد درگیر زندگی باشیم که باهم کاری نداشته باشیم حتی تا دوروز قبل سفرم یه روز درمیون به هم زنگ میزدیم

ای بابا خواهر دوست منم میگفت چقدر به خواهرشوهرش موقع اسباب کشیشون کمک کرده اما نوبت خودش که شده طفلی دست تنها دریغ از یه کمک یا حتی تعارف کوچولو 

من خودمم چندبار زنگ زدم احوال پرسی خواهر شوهرم اون بخاطر شغلش شهرستانم هست تنها ولی یکبار به من زنگ نزده بگه مردی زنده ای.میدونم حق داری بخدا ولی چه میشه کرد تو واگذار کن بخدا و بس. 

هر کجا لرزیدی ، از سفر ترسیدی ؛ تو بگو از ته دل من خدا را دارم😊💚❤

واقعا دیگران ((باید)) بخاطر رفتار خوبی ک باهاشون داشتیم،حتما متقابلا رفتار خوب داشته باشن؟

توقع زندانیه که برای خودمون میسازیم و خودمونو آزار میدیم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
ما اصلا باهم مشکلی نداشتیم اینجوریم نیستیم که انقد درگیر زندگی باشیم که باهم کاری نداشته باشیم حتی ت ...

پس بدبین نباش شاید فکر میکنن پیش خانوادتی مزاحم نشن یا خانوادت فکر نکنن اونا فضولن ببینن کجایی چه میکنی

2706