2737
2739
عنوان

لطفا بیاین راهنماییم کنید

61 بازدید | 9 پست

این کاربری عممه ازش استفاده می کنم امشب ..من پرستارم ۲۶ سالمه الان برام خواستگار اومده البته خواستگار زیاد دارم ولی این آقا ی جوری ب دلم نشست مهندس سرکت نفته خونه نداره ولی ماشین داره حقوقش هم خوبه همه هم تعریف خانوادش میدن ولی من خیلی سخت پسندم نمی دونم الان چیکار کنم هنوز بهشون جواب ندادیم ی روز میگم بله ی روز نه اگه شما بودین چیکار می کردین تو رو خدا راهنماییم کنید

خدایا نگهاتو از خودم و زندگیم نگیر🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم زندگی ب پول نیست

باهاش صوبت کن ببین تفاهم دارین

مهمترین چیز صداقته

بش بگواخلاقای بدو خوبت چیه خودت حتما خودت میشناسی ک اران مشتاقی یکی دیگ بشناسیو زندکی کنی

اگ میشه اخلاقای خوبوبد همو بگین ببینین میتونین کنار بیاین درموردشون

خب باید باهاش هم کلام شی نداقل ۵۰ ساعت حرف بزنی تا بشناسیش اگر خوشتون نیومد بگو نه الکی که نیست

الان ی هفته میشه ک از طرق واتساپ درارتباطیم و کلی با هم حرف زدیم 

عزیزم زندگی ب پول نیست باهاش صوبت کن ببین تفاهم دارین مهمترین چیز صداقته بش بگواخلاقای بدو خوب ...

من کلا از اول زندگی مرفهی داشتم ..بابام وضعش خیلی خوبه ولی اصلا اخلاقش خوب نیس بنابراین من فقط اخلاق برام مهمه

2738