2733
2734
عنوان

۴ ساله تمام که من عقدم دیگه دارم کم میارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1260 بازدید | 47 پست
منم ۳ساله همین وضع توام ببین خدا میخواد بهمون بفهمونه صلاح نیس بریم باهاش زیر یه سقف منو که امشب فه ...

عزیزم ببخشا میپرسم ینی کاری کرده که جای بخشش نداره😔خیلی ناراحت شدم

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

میدونم دلت جشن میخاد ولی واقعا به اینهمه اعصاب خوردی می ارزه!!!

یسالشو تحمل نمیشه کرد تو ۴سال تحمل کردی الانم  یسال حداقل باید صبر کنی که بتونی جشن بگیری

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ببخشا میپرسم ینی کاری کرده که جای بخشش نداره😔خیلی ناراحت شدم

اخی فداتشم نه خیلی بخشیدم دیگه تمومه من حتی لحظه هم بهش دروغ نگفتم امشب فهمیدم تو تک تک لحظه ها بهم دروغ گفته که حتی خوابه سرکاره واینا....عوضی گریم گرفت براخودم که نمیتونم اصلا متنفرم از دروغ اونوقت برام اینجوری پیش اومد

چه فرقی میکند که من عاشق❤ تو باشم یاتوعاشقه ❤من......چه فرقی میکند که رنگین کمان🌈 ازکدام سمت اسمان آغاز میشود.......  ❤
اخی فداتشم نه خیلی بخشیدم دیگه تمومه من حتی لحظه هم بهش دروغ نگفتم امشب فهمیدم تو تک تک لحظه ها بهم ...

هرطورخودت میدونی فک کردم مثل بعضیا سر یچیز بیخودی اینو میگی خداکمکت کنه هرچی به صلاحته اتفاق بیفته اینجوری واقعا ادم میترسه زیر۱سال عقد بمونه یا بالای۱سال

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2728

جهاز و کمتر بگیر برو خونت خب.

بخدا نصف بیشتر وسایلمو هنوز استفاده نکردم حرص خریدنشو داشتم فقط

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2738

عقد بیشتر از سه چهار ماه عذاب آور میشه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
از خدا میخام همه جوونا بساط ازدواجشون جور بشه فساد نابود بشه مخصوصا جوونایی مثل ما که الان داخل این ...

اتفاقا خیلی از مشکلات ما از همین چشم و هم چشمی و زیاده خواهیه؟

کی گفته باید حتما اول زندگی باید زندگی رو به بهترین شکل شروع گردد؟

باید زن و مرد یاد بگیرن با هم رشد کنن و زندگی رو در طول زندگی بسازن ، چیزی که فراموش کردیم اینه

درضمن عروسی یه شبه خیلی روش نباید خیلی بود اونم تو کرونا چون ممکنه کرونا تا چند سال دیگه نره

اولویت اول ما عروسی نیست اولویت ما وضع خوب و عروسی خوبه

اخ به دلم

من ده ساله عاشقم

و انتظار ميكشم حتي بيان نشون كنن منو

منم مثل تو خسته شدم از اين وضع

ب منم ميگن بخاطر كرونا نميايم

مامانمم ميگه الان كرونا هست نميخواد بهشون بگي بيان خاستگاري

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه

اسی از ته دل برای تو وتمام جوونا ارزو میکنم که سریع با دل خوش وجیبی پر پول وعشق محبت بی پایان بینتون برین سر خونه زندگیتون ❤

همه بگین امین 😍😍😊

اللهم صل علی محمد و ال محمد🤍
2706