2737
2734
عنوان

میشه بیایید کرونا داشتم

984 بازدید | 66 پست

من حدود ۴۰ روز پیش مبتلا شدم 

بعد سرفه های شدید و تب بالا و ۳۰ درصد درگیری ریه بعد خوب شدم دارو مصرف کردم تنگی نفسم خوب شد

الان دوباره سرفه های ناجور میکنم 

ممکنه دوباره بگیرم 

منم بیشتر از ۳۰ روزه ۲۵ درگیر بودم یه مدت خوب شدم ولی بازم سرفه و لرز دارم گاها

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

پس اگه قرار هی بگیریم این قرنطینه چی.....بریم سر زندگیمون خحخ بنظرم یکبار بگیری مصون میشی.اینطوری که تا اخر بشریت همه باید قرنطینه بمونن

میشه خواهش کنم برای حاجتم صلوات بفرستین .کاش میشد یکبار دیگه از اول زندگی کرد بدون اشتباه بدون حسرت ....با عشق زندگی کرد

سرفه تایه مدت هست حتی بعدازبهبودی یا وقتی حس بویایی ازبین میره برای بعضیاتایه مدت می مونه باهاشون 

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت
2706