2737
2734
عنوان

دندانپزشک خوب تو خرم آباد

10300 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها میخوام دندونامو لمینت کنم حالا میخوام بدونم دکتر خوب کی رو میشناسین که واقعا کارش خوب باشه چون تاحالا چند تا دکتر عوض کردم همه میگفتن کار دکتر قبلی خوب نبوده ودوباره گند میزد به دندونام الان دیگه طوری شدن که باید یا روکش کنم یا لمینت طی این چند سالم خیلی خرج کردم با دندونام ولی بی فایده بوده حالا میخواببینم پیش کی برم که کارش عالی باشه؟

شادی روح پدر جوانم صلوات ممنونم از همگی🌷

درمانگاه سپید دکتر رومانی خیلی با حوصله کار می‌کنه و دقیقه

البته ما برای پر کردن پ عصب کشی چندین بار پیشش رفتیم لمینت رو نمیدونم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
درمانگاه سپید دکتر رومانی خیلی با حوصله کار می‌کنه و دقیقه البته ما برای پر کردن پ عصب کشی چندین با ...

درمانگاه سپید؟اولین باره اسمش رو میشنوم کجاست دقیقا؟

2738
درمانگاه سپید؟اولین باره اسمش رو میشنوم کجاست دقیقا؟

خیابان انقلاب پشت بیمارستان عشایر البته رو خیابون اصلی نیست ولی از چند جا تابلو هست راحت پیداش میکنی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
خیابان انقلاب پشت بیمارستان عشایر البته رو خیابون اصلی نیست ولی از چند جا تابلو هست راحت پیداش میکنی

عزیزم ممنونم بابت لطفت

من دوسال پیش رفتم پیشش بین چهارراه فرهنگ و شهدا بود06633300033 اینم شمارش، هم کارش فوق العاده بود هم ...

فداتشم گلم ممنونم بابت لطفی که بهم کردی عزیزم

سلام ...توی خرم اباد فقط پیش دکتر قارونی برای دندون به هیچ وجه نرید..افتضاحه ..متاسفانه دندونای منو خراب کرد کارش رو بلد نیست..روکشهام دم به دقیقه می افتند باید همش برم چسب بزنم...منشیش هم که دیگه گفتن نداره بسیار بی ادب..

همه چی شده پارتی و پارتی بازی،خداجونم پارتی ما هم تویی،خودت هوامونو داشته باش،ما فقط تو رو داریم🥰🥰❤❤
2706