2733
2734
عنوان

مرتبط با جریان زنداداش کاربر ساحل عمیق

| مشاهده متن کامل بحث + 93223 بازدید | 778 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای دختر تو هنو اخرشو نگفتییییی😨😨😨😨ساعت یکو نیم شد کهههه

عاشق اینم تو ی کلبه تو دل جنگل باشم با نم نم بارونو بوی آتیشو صدای قطره های بارووون با ی چای آتیشی و تًرق توروقه سوختن چوب.....اخ ک چ لذت بخشه

گفتم داداش دستون درنکنه من توقعی نداشتم و همینک منت گذاشتین اومدن ی دنیا ارزش داشته ولی بجان بابام بخاک پدربزرگ پولا ۱۴۰۰بود 

داداشم میدونه ک قسم دروغ نمیخورم 

هپون لحظه قطع کرد و منم دیگ پیگیر نشدم تا اینک بعد چن روز دخترخالم زنگ زد وگفت زمانیک داداشت زنداداشتو صدازده ک پولارو بیار بزنم توی سر عروس 

زنداداشت حواسش نبوده ک ما پشت سرشیم و ی بسته از پولارو گذشته تو کیفش و نصفشو داده ب داداشت

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲

من سکوت کردم و چیزی نگفتم

فقط ب خواهرم ک خودم بعد اون ب دنیا اومدم قضیه رو گفتم اونم گفت زشته صداشو درنیار بهرحال زنداداش دخترخالمونه اگ چیزی بگیم براخودمون خوبیت نداره و منم سکوت کردم

تا اینک دوسه روز بعدش شوهرم از سرکار اومد و تو قیافه بود

خیلی ازش پرسیدم چیشده و چته گفت خسته ام و مال خستگی کاره 

ی خانوم متاهل دی ماهی فوق العاده شیطون و زبون دراز و رُک😐که عاشق دُخمله👧کابرای عزیز خواهش میکنم وقتی تاپیک میزنین ول نکین برین به امون خدا و هشتا درمیون جواب بدین ما مسخره شما نیستیم🤪هرکسی پست رو میخونه بجای لایک پاسخ بده اگ حرفی هست😘 ظهور آقامون و خوشبختی هممون اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🤲
2738

عهههه گندش در اومد پس خانوم کش رفته پولارووو وای چ زشتتت اینا فک نمیکنن ک لو میرن ابروشون میره

عاشق اینم تو ی کلبه تو دل جنگل باشم با نم نم بارونو بوی آتیشو صدای قطره های بارووون با ی چای آتیشی و تًرق توروقه سوختن چوب.....اخ ک چ لذت بخشه

خانوما برای امام زمانمون صلوات بفرستیم.

"امضام بخونید ..توکل کنید به خدا در هر شرایطی  حالا توکل یعنی چی؟ یعنی بگو خدایا فلان موضوع رو سپردم به خودت حلش کن و مطمئن باش خدا مواظبته.. از خدای مهربونت فاصله نگیر...نماز معجزه می کنه ! از دستش ندھ😍🌱یه صلوات واسه سلامتی امام زمانت بفرس🤲 بالاخره یه روز ، یه جا ماهم از خوشحالی جیغ می زنیم و انقدر خوشحال میشیم که اشک شوق بند نمیاد خانومی که به دختر خانوم های باحجاب تیکه میندازی ، عزیزم داری شخصیت خودت و تربیت خانوادگیت نشون میدی پس اگر جواب نمیدیم فکر نکنید جوابی نداریم! ما از پیامبر و امام هامون یاد گرفتیم که سکوت کنیم ما گمان می کنیم حجاب برای این است که شناخته نشویم اما قرآن می گوید حجاب را رعایت کنید تا شناخته بشوید.به عفت و تقوا یه سری ها هم بند روسریشون باز کردن رفتن جلو دوربین واسه لایك !  یه سری های دیگه هم بند پوتینشون رو بستن و رفتن رو مین واسه خاک و میهن شون جنگیدن:)
گفتم داداش دستون درنکنه من توقعی نداشتم و همینک منت گذاشتین اومدن ی دنیا ارزش داشته ولی بجان بابام ب ...

واااای اسی عجب زنداداش آب زیر کاهی داری حالا خوبه دختر خالتم هست

از هر تکراری خسته ام جز داشتن تو💗💗💗❤❤❤

خلاصه آخرشب شد رفتیم بخوابیم شوهرم بهم گفت ک جهازتو نقد خریدی یا از پولش مونده گفتم نقد خریدم خودت میدونی ک ی هزارتومنیم ازش نمونده

گفتم چرا چیزی نگفت قسمش دادم

دیدم گفت ک اره امروز زنداداش بزرگت زنگ زده گفته توروخدا ی چیز میگم بین خودمون باشه من میدونم شما خیلی فهمیده ای و این حرفا جایی درز نمیکنه

شوهرمم گفته بفرما و فلان

گفته که آره ما ۲۵۰۰زدیم توی سر خانومت

ولی مثل اینک خانومت از پول جهازش هنو نداده و از پولا برداشته ک بدهیشو بده 

حالا ب شوهرمن ک داداشش میشه گفته پولا ۱۴۰۰بوده

توروحدا نری ب خانومت بگی 

فقط اینک شما ب شوهرم زنگ بزن و بگو اشتباه شمردیم پولا ۲۵۰۰بوده

2706