2733
2734

عکس های خودمو دوستمو نامزدم توگوشیم دیدبعد داشت مثلا میگفت من بهتر اونام(دوستام) 

گفتم اتفاقا دوستام خیلیم خوبن... بعد ازعقده دلم ک میدونم قبلا دوس دختر مجازی داشته  وعکساشونو دیدم بهش گفتم خیلی بهتر فلانیو فلانیو فلانی ک باهاشون دوست بودی هستن 

گفت توچرا هرچی میشه اسم اونارو میاری 

بهش گفتم حرف نزن حواسم بهت هست پاتو کج نمیزاری کلا روانی شده بودم خیلی حساسم دقیقا همون موقعه عکس دوس دختراش یادم میومد توذهنم هی تلخی کردم اونم خیلی ناراحت شد گفت مگه تاحالا ازم بدی دیدی اینجور باهام حرف میزنی

خلاصه فک کنم تا۶ ۷ ماه ناراحت باشه

حالا ازدست خودم ناراحتم انقدر زود همه چیزو بروز میدم لطفا مثل من روانی نباشین

کاربری یک میلیاردمه..🤕در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست..!●♪♫چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟●♪♫

من بدترم

اخلاقم یه دفعه خراب میشه

الان که دارم داستان زندگیمو می‌نویسم میبینم سر چه چیزای مسخره ای دعوا میکردم

https://instagram.com/asheghi_be_sabke_man?igshid=1b5dlb6p6u29e

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مثل خودمی منم الان شوهرم 1هفتست بابت حرفی ازم ناراحته منم تصمیم گرفتم جلو زبونم و بگیرم بابا گذشته رفته چرا هی کرم میریزی مرده غرور داره خوردش نکن

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍
2731
دقیقا مثل خودمی منم الان شوهرم 1هفتست بابت حرفی ازم ناراحته منم تصمیم گرفتم جلو زبونم و بگیرم بابا گ ...

اره خدا منو لعنت کنه😔😔اونم همش میره توفکر 

کاربری یک میلیاردمه..🤕در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست..!●♪♫چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟●♪♫
اره خدا منو لعنت کنه😔😔اونم همش میره توفکر 

ببین عزیزم شاید حرفی بزنی آون لحظه چیزی نگه اما بعدا تو سرکار ب حرفات فکر میکنه بخدا الکی زندگیت و خراب نکن تاپیک قبلی من و بخون بخدا 10روزه شوهرم بابت حرف های من باهام سر سنگین امشب بهش گفتم چه گفت ناراحتم تو دلم مونده یادم نمیره چیا بهم گفتی منم تصمیم دارم بهش زمان بدم و رو خودم کار کنم

یدونه شوهر دارم من قند عسل دارم من. فدات بشم من بدون تو جونم درمیاد بمونی برام آخ قربون قد و بالات برم من زندگیم 😍😍

به نظرم حق دارن ناراحت بشن منم یکی بهم یه چیزی بگه هیچ وقت یادم نمی ره حالا فکر کن اون طرف همسرم باشه 

بعد هم از قدیم گفتن قشنگ ترین باغچه ها  رو هم بیل بزنی یکی دوتا کرم داخلش می بینی

مهم الانش هست که کاری نکنه