2733
2739
عنوان

بارداری

145 بازدید | 16 پست

سلام من تو روزای باروری اقدام کردم امروزم باید پریود میشدم اما نشدم وای همه ی علائم پریود رو دارم حتی شدیدتر از قبل...این علائم میتونه نشونه بارداری باشه؟

اره عزيزم منم علايم پريودي داشتم حتي شديدتر هميشه قبل پريود شكمم باد ميكرد درذ دل و كمر ميشدم سينه هامم حساس ميشد 

همه علايم رو داشتم

بعضي وقتا فكر ميكنم دارم خواب ميبينم منتظرم يه شوك وارد بشه بيدار بشم ببينم اهه اين ك همش خواب بود عسلم مامان هلما و هليا و منتظر يه ني ني ديگ🤦‍♀️ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه تست بزنی راحتتر به جوابت میرسی

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّیةً طَیبَةً إِنَّكَ سَمِیعُ الدُّعَاءِ  وَزَكَرِیا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْدًا وَأَنْتَ خَیرُ الْوَارِثِینَوَأَصْلِحْ لِی فِی ذُرِّیَّتِی.۹۹/۷/۲۷ بیبی چکم مثبت شد😍 خدایا با اینکه نینیم سقط شد اما من هیچوقت از رحمتت نا امید نمیشم.۹۹/۱۲/۱۷ بیبی چکم مثبت شد.خدایا شکرت که سوپرایزم کردی خودت برام حفظش کن.
2728
2738
خیلی دردم شدیده اما امروز بیبی چک منفی بود یعنی زود بوده؟

من يكي روز ك نشدم ازمايش دادم منفي بود پنج روز بعدش بي بي دادم خط كمرنگ بود ده روز بعد ازمايش دادم مثبت شد

بعضي وقتا فكر ميكنم دارم خواب ميبينم منتظرم يه شوك وارد بشه بيدار بشم ببينم اهه اين ك همش خواب بود عسلم مامان هلما و هليا و منتظر يه ني ني ديگ🤦‍♀️ 

چند روز کار سنگین نکن. انشاالله ک هست. اگه سینه ها ت درد میکنه ک نشانه بارداریه

توی زندگیت هروقت حس کردی برای در یاد موندن نیاز ب یادآوری داری ، اجازه بده تا فراموشت کنن، این اسمش احترام ب خود است دوست من🫶
2706