2733
2739
عنوان

رویاام همونی که بابغل کردنش ازش جداشدم واومدم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 56 پست
عزیزم مبارک باشه ایشالا... تنتون سالم و سرتون سلامت کنارهم خوش باشید😃😍

ممنونم گلم

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔
از ته قلب شکستم دعاکردم ک همسرت پاک بمونه .. کاش همسر من هم از خیانت پاک میشد .. 💔

ایشالا ب مراد دلت میرسی عزیزدلم

تیکر بارداری نیست تیکر ازکمپ بیرون اومدن شوهرمه .میشه براش دعاکنید ؟دعاکنید اون روز بیاددنبالم یابهم زنگ بزنه که زندگی جدید وباارامش وپاکی رو شروع کنیم😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الهی بحق حضرت زهرا خوشبخت بشین کنارهم و به پای هم پیربشین و شوهرتم دیگه اصلا سراغ این کوفتیا نره ... ...

ایشالا خیلی ناراحت شدم عزیزم 

براشون ارزوی سلامتی دارم

2731

امضاتم عوص کن عزیز جان. خدا رو شکر که اون روز رسید

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
بخدا ک اشکم دراومد چقد خوشحال شدم از ته قلبم ارزو میکنم دیگه پایبند باشه و حال دلتون کنار هم خوب ب ...

انقد ک مهربونی تو😍🥰

2738

ازهمگی ممنونم

خداروشکر.. ❤انشالله ک زندگیتون رنگ و بوی قشنگی بگیره .. و روزای بَدِتون دیگه تکرار نشه

امیدوارم

تبریک میگم بهت دوست عزیز

تا میتونی بهش محبت کن. مدام بهش بگو بهت افتخار میکنم. بگو که دلت براش خیلی تنگ شده بوده. بگو مطمین بودم که از پسش برمیای و همیشه تکیه گاهم میمونی و....

خلاصه همه جوره بهش انرژی بده.

عشقتون پایدار...

وای خدا شکر عزیزم ،انشالله ک همیشه پاک بمونم ،زندگیتون رو ب راه بشه 

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 
چه خبر خوبی گفتی اسی خیییلی برات خوشحالم.امیدوارم همیشه درکنارهم به خوشی زندگی کنید.خیلی هواشو داشته ...

ممنونم عزیزم .

فعلا ک زیاد گرم نگرفتم باهاش تابا خوانوادش بیان وصحبت کنیم و تعهد بده‌.

تبریک میگم بهت دوست عزیز تا میتونی بهش محبت کن. مدام بهش بگو بهت افتخار میکنم. بگو که دلت براش خیلی ...

ممنونم عزیزم اگ برگردم حتما همینکارا رو میکنم مهربون

2706