2733
2734

سلام عزیزای دل

تا تولد پیامبر ۱۴۰۰۰ صلوات نذر کردم که ایشالله تا اون موقع همه مون حاجت روا بشیم 😍

اسم و اگه دوست داشتین حاجتاتونو بگین که نیت کنم..

برای حاجت دل منم دعا کنین😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه دار بشممممممم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2731
2738

عسل

اسی خیلی التماس دعا

دعا کن معجزه بشه

همه چیز درست بشه

خیلی دلم یک معجزه از جنس خدا میخواد

خسته ام خیلی زیاد....

انشالله حاجتت روا باشه

ممنون

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

پاک شدن محمدحسن از اعتیاد لطفا براش دعا کن ،الهی هر حاجتی داری روا بشه هر گره ای تو زندگیت داری باز بشه و عاقبتت بخیر بشه

من خیلی ساده ام ،خیلی بهم ظلم شد ،خیلی دلم شکست ،اما برا دیگران همیشه مثل کوه بودم ،تو دوستم مثل من نباش گرگ باش فقط و فقط گرگ باش تا زنده بمونی و زندگی کنی 

احساس میکنم خدا منو نمیبینه 

از خدا بخواه یه ذره حداقل هوامو داشته باشه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2706