2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

چطور بود زایمان طبیعی؟منم دو هفته دیگه دارم و گفتن زایمان طبیعی

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2740

منم همین اتفاق واسم افتاده قرمز بود و در د داشتم رفتم معاینه گفت گوشت اضافس و مشکلی نیس,فقط با عمل زیبایی خوب میشه و اونم بعد زایمان  دوم و سومت انجام بده...پماد م گفت اگه زود اقدام میکردی جواب میداد...شما چیکار کردی?

یه صلوات واسه سلامتی نی نی هممون که سال ۹۹ بدنیا میان  🙏❤
چطور بود زایمان طبیعی؟منم دو هفته دیگه دارم و گفتن زایمان طبیعی

من تو خونه دردامو کشیدم و بعد رفتم بیمارستان وقتی اونجا رسیدم دوساعت بعد دخترم به دنیا اومد الانم جز درد بخیه هام هیچ درد دیگه ای ندارم

برای زایمانم اینقدر درد نکشیدم که الان برای بخیه ها دارم درد میکشم 

کلا همیشه درد داری?یا موقع رابطه?من دستشویی میرم درد داره و موقع رابطه

منم همین اتفاق واسم افتاده قرمز بود و در د داشتم رفتم معاینه گفت گوشت اضافس و مشکلی نیس,فقط با عمل ز ...

منم امروز رفتم معاینه کرد گفت که بخیه ها رو برات خوب نزدن گوشت اضافه هم در آوردم پماد داده استفاده کنم ازش

منم امروز رفتم معاینه کرد گفت که بخیه ها رو برات خوب نزدن گوشت اضافه هم در آوردم پماد داده استفاده ک ...

آهان,اسم پمادش چیه?

تازه هشت روزه نی نیم به دنیا اومده گلم

عه ,مبارک باشه عزیزم, خوبه پس زود فهمیدی من بعد ۴۰ روز رفتم گفت دیر اومدی پماد جواب نمیده .نمیدونم چیکار کنم

2706