2733
2739

بچه هاصرفه جویی ک می کنم فگرمیکنه پولدارشده بذل و بخشش می کنه یا یهو یادش میفته گوشی که سالمه عوض کنه و یا یهو میگه پول ک داریم یه ماه سرکارنرم استراحت کنم

اگه همه پولاشو خرج کنم هم یجور دیگه غر میزنه که خرجمون زیاده من تنها دارم خرج زندگی میدم خسته شدم روم فشاره و ازین حرفا

چیکارکنم ب نظرتون؟

شما چیکارمیکنید؟ که هم ب فکر پیشرفت زندگی باشم هم ب خودم برسم چه ظاهری چه خورد و خوراک

من الان ازخوراک و لباس و رسیدگی ب ظاهرم خیلی کم میذارم همش بااینکه پولم داریم

بعضی وقتا خانمای دیگه  رو بیرون میبینم ب خودم میگم منم برای ظاهرم خرج کنم ولی باز دست و دلم ب پول خرج کردن نمیره

هی دلسوزیشو میکنم میگم بذار پولاش تموم نکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اتفاقا تو فکرشم وام برای خرید خونه بگیریم اون موقع دیگه قسطاب سنگین داریم

وام بهتر از هرچیزیه برای اینجور مردا...

ببخشید عزیزم میشه بپرسم حدودا ماهانه چقدر حقوقتونه؟

و اینکه یه زن همیشه یه پشتوانه مالی بابد داشته باشه...پس حساب مخفی یادت نره😊

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
2738
اتفاقا تو فکرشم وام برای خرید خونه بگیریم اون موقع دیگه قسطاب سنگین داریم

طلا بگیر یا پس انداز ون مثلن ی کارت داشته باشید و قول بدید ک بهیج عنوان سمتش نرید بریز تو اون .. 

باید بعضی هزینه ها ملکه ذهنش بشه بدونه اینا واجبات من همسرم میدونه لوازم آرایش یم باید گرون باشه که پوست و چشمم آسیب نبینه چون از اول گفتم من عاشق شیک پوشی ام اگه لباسام نامرتب باشه انرژیم میره اول ذهنش و آماده کن بعضی هزینه ها زروری هست بعد میگی یکم پس انداز میکنه نمیره سر کار آرزوهاش و بزرگ کن بگو مثلا بیا پولامونو جمع کنیم فلان ماشین و بخریم آیا بریم فلان سفر 

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
2706