2733
2739
عنوان

خیلی دلم میخواد یه بچه به فرزندی بگیرم یا حتی دو تا

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه اینارو حل کرد بچه با خودش برکت میاره فقط از اول باید به بچه بگید که مال شما نیست تا حرف دیگران ...

گویا قبل از رفتن به مدرسه یعنی توی سن ۶ سالگی از خوده بهزیستی به بچه میگن این موضوع رو

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2731
دوست دارم دیگه دلم میسوزه فکر شیرخوارگاه ها رو میکنم ک کلی نوزاد توشه دلم میسوزه  گناه دارن&nb ...

عزیزم ولی فک کنم خیلی گیر میدن باید وضع مالیت خوب باشه، میان تحقیق، و اینکه چیزی باید بنامش کنی

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
2740

عزیزم 🤩

داداش منم مجرده ۲۷ سالشه از ۲۲ سالگی یه دختر ناز رو از سه روزگیش به سرپرستی گرفته البته نه از پرورشگاه 

باور کن جونشون به هم بسته اس ، همه چی به خودت ربط داره که چجوری تربیتش کنی و به جامعه چه اجازه ای بدی 🤩🤩🤩

دوست دارم دیگه دلم میسوزه فکر شیرخوارگاه ها رو میکنم ک کلی نوزاد توشه دلم میسوزه  گناه دارن&nb ...

آخی عزیزم الهی خدا هرچی پوله بده بهیه همچین آدم هایی مثه شما 🥺🥺🥺🥺

خدایا پناهم باش 😍مراقب پسرم باش😍وآروزهای همسرم رو برآورده کن😍

اگه خودت بچه داری اینکارو نکن بزرگ شن بخوای نخوای بینشون فرق میذاری هردو اذیت میشن

2706