2733
2734
عنوان

درد کشاله ران در بارداری

5737 بازدید | 31 پست

ماه چهارم بارداری ام. الان چهارساعت کشاله رانم درد میکنه و به مثانه ام میزنه گاهی. این درد مدام هست قطع نمیشه... از چیه؟

چه کنم دردش کم شه

خطرناکه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما چند هفته هستید؟ چیکار میکنید کمتر بشه امونمو بریده دیگه یکسره درد😑

۱۶هفته هیچی تحمل میکنم 😂به دکترت بگو شاید قرصی بده تا اروم بشی .منم این هفته میرم دکترم

🙏اللَّهُمَ صَلَّی عَلیٰ مُحمَّد وَآل مُحمَّد 🙏
۱۶هفته هیچی تحمل میکنم 😂به دکترت بگو شاید قرصی بده تا اروم بشی .منم این هفته میرم دکترم

علاوه بر درد کشاله،تکرر ادرارمم شدید شده تو این چندساعت

میشه از این باشه که رحمم داره بزرگتر میشه؟

نگرانی نداره؟!!

2738
علاوه بر درد کشاله،تکرر ادرارمم شدید شده تو این چندساعت میشه از این باشه که رحمم داره بزرگتر میشه؟ ...

اره فشاررحم باعث دردکشاله ران و ساق پا میشه ..من این هفته ساق پام شروع شده شباهم خواب ندارم اصلا استرس نگیر دکترمیگه تا وقتی لک وخونریزی نباشه خطری نداره 

اره فشاررحم باعث دردکشاله ران و ساق پا میشه ..من این هفته ساق پام شروع شده شباهم خواب ندارم اصلا است ...

اگر خدایی نکرده به لکه بینی بیوفتیم

نشونه از دست دادن جنین ؟ تو ۱۴هفته به بالا منظورمه

میشه جنین نجات داد؟

تکرر ادرارمم بیشتر شده تو این چند ساعت پس جای نگرانی نیست؟

عزیزم فک نمیکنم جای نگرانی باشه منم توماه چهاروپنج خ لگن دردو دردکشاله داشتم،الان ماه هفتم کمترشده

اگر خدایی نکرده به لکه بینی بیوفتیم نشونه از دست دادن جنین ؟ تو ۱۴هفته به بالا منظورمه میشه جنین ن ...

نه من ۱۷هفتم امروز یکم لکه دیدم میخوام برم دکتر..توی نت خوندم دلایلش چیه زده بود کوتاه بودن طول دهانه رحم وجفت پایین و رابطه جنسی وبلندکردن وسیله سنگین این چیزا باعث لکه بینی توی این هفته ها میشه مواظب باش .منم امروز برم ببینم برای چی بوده😓

نه من ۱۷هفتم امروز یکم لکه دیدم میخوام برم دکتر..توی نت خوندم دلایلش چیه زده بود کوتاه بودن طول دهان ...

انشاالله که هیچ چیز خطرناکی نباشه

و نینیت صحیح و سلامت رشد کنه

2706