2733
2739
عنوان

بلوچ داریم اینجا؟؟؟

1666 بازدید | 67 پست

اسم لباس محلیتون چیه؟؟؟و این که از چه قیمت شروع میشه؟

ارزوم اینه یبار لباس محلی بلوچی بپوشم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

من

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
ایشون فکرکنم @هلو_شیرین_آبدار    

ایشون بلوچی هستن؟تو تایپکام اومده بودن 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
اسمشون زی آستین و قیمتشون از ۲-۳ میلیون تا ۷۰۰-۸۰۰ هست

واقعا ...دایی من فک کنم چابهار باشه .میگفت که گرونه باور نمیکردم

ایشون فکرکنم @هلو_شیرین_آبدار    

بله ارزونترین بنظرم جالب نیستن اینجا بدین واستون لباس دست دور بدوزن تا چهار میلیون شیک میشه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
اسمشون زی آستین و قیمتشون از ۲-۳ میلیون تا ۷۰۰-۸۰۰ هست

دو سع میلیون؟!خاهر عقبیا😂😂😂😂 الان چهار میلیونی اومده 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706