2737
2734
عنوان

دعوت شدن به عروسی تو روزهای کرونایی

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 48 پست

واچ شهری هستین ک تالاربازه اینجاکوچکترین شهرای ونه ازپارسال بهمن تعطیله، منم چندروزدیگه عروسی دختردایش هست عمرانمیرم خودموبچهاموبخاطرهیچوپوچ مریض کنم فامیل نزدیکترم باشه هیچ چیزارزش جون خودمونونداره

برای سلامتی مادرم صلوات بفرستین براتون حمدمیخونم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خدا از دست ملت بی شعور گیر کردیم درسته دختر عمومه ولی کارشون درست نیست گفتیم بعد کرونا عروسی بگیر ...

شما نرید کادو شون بدید فقط

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728

برای  سلامتی  خودتون  هم که  نشده  . نرید .  اگر  کادو  براشون  مهمه  فردا  با  پیک  براشون کادو  بفرستین.   و  تماس  بگیرید و  تبریک  بگین.  توی  این  ادضاع   بسیار  وخیم  که روزی  400 نفر  میمیرن   برگزاری  مراسم  و  شرکت  در ان ؛ جنایت  و  خیانت  به  بقیه  هست

2740
این راه حل خوبیه ولی مطمئنم ناراحت میشه

مهم نیست دیگه. خودشون باید فکر کنن دیگه عروسی بگیرن بدشونم بیاد؟

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

نرو نرو همین امروز درموردش تاپیک زدم😭😔

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706