2733
2739
عنوان

دعوت شدن به عروسی تو روزهای کرونایی

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 48 پست

تالارو ببندن ک چی بشع! مردم میرن تو خونه ها عروسی میگیرن بد از بدتر.... الان دختر خاله من عروسی قراره باغ تالار بگیره 100 نفر سرو ته مهموناشم خانوما با اقایون اینقدرن. ..قراره با فاصله بشینن سر هر میز 2 نفر.. اینجوری خیلی بهتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگن این کرونا تموم نمیشه دیگه حوصله صبر نداریم، 

خب بگین شرمنده تو این شرایط صلاح نیست بیایم. رک که بفمهمن

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
مشکل این جاست همه خود شون حق به جانب میدونن

برو پیج emergency_iran.پستش هست یکی گفته بود که۲۳ سالش بود بعد هرچی بقیه میگن عروسی نمیخاد الان، گفته بوده نه من عروسی میخام و حسرتش میمونه و.... بعد انگار تو عروسی ی عده کرونادمیگیرن دایی شوهره فوت میکنه.خاهرشوهرشم حالت شدیدشو میگیره. گفته بود حالا شوهرم و خانوادش شدیدا باهام بد شدن و میگن تو مسبب این بلاهایی. و میگن این زن بدردت نمیخوره. حالا زندگیش در شرف از هم پاشیدن بود. نمیدونم واقعا ارزش داره اخه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2731