2733
2734
عنوان

تجربه دیر حرف زدن کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 36320 بازدید | 77 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشيد زياد سوال ميكنم ،الان چيزي ميتونه تعريف كنه؟؟جمله چند كلمه ايي ميگه ؟؟؟

بله عزیزم،اتفاقی که افتاده یا از روی کتاب داستانش داستان تعریف کنه،خاطره یا فیلمی که دیده تعریف میکنه البته ممکنه یه چیزایی رو جا بندازه یا زمانبندی جملش درست نباشه.الان دیگه تلفن که زنگ میزنه پسرم جواب میده حال و احوال میکنه و تعریف میکنه،الان فقط روی تلفظ حرف قاف  یکم گیر کردیم و زمانبندی جمله ها.اونم بعد عید من کم کاری کردم.

2728
تازه ميخوام شروع كنم گلم  تاخيرش انشالله زودتر بطرف شه

به امید خدا،من یکم دیر شروع کردم چون همسرم قبول نمیکرد که بچه نیاز به گفتار درمانی داره.بازم باید ببرمش ولی باز شوهرم همکاری نمیکنه.هرچه زودتر بهتر،رو اعتماد به نفسشون خیلی تاثیر داره.

2738
به امید خدا،من یکم دیر شروع کردم چون همسرم قبول نمیکرد که بچه نیاز به گفتار درمانی داره.بازم باید بب ...

بله گلم 

خدا كمكت كنه 

واقعا بده خيلي شوهر ادم همراه نباشه 

درست مبشه مطمينم 

ای جانم دخترتون بیارید پیش من بلبل تحویل بگیرین انقدر باهاش بازی میکنم و صحبت میکنم که خسته میشی طفل ...

عزیزم چ خوبین شما بیاین با دختر‌منم بازی کنید😍 دختر منم دیر به حرف افتاده

خانمی چی شد دخترتون خوب حرف اومد؟ دختر منم دقیقا همینطوره

سلام عزیز 

اره خدا رو شکر خیلی بهتر شده 

شعر هم یاد گرفته 

تنها راهی که موفق شدم اینه که بخش بخش کلمات رو بگین 

مثلا تاب تاب ع با سی خ دا م نو ......

خیلی من از این روش جواب گرفتم 

دخترم هنوز بعضی حروف رو نمیتونه بگه ولی خدا رو شکر پیشرفتش خوبه

هر وقت تایپک میزنم معنی اسم دخترمو میپرسن محیصا یعنی برگزیده. 
سلام عزیز  اره خدا رو شکر خیلی بهتر شده  شعر هم یاد گرفته  تنها راهی که موفق شدم ا ...

خب خداروشکر. 😍🥰

خدا براتون حفظش کنه

مامان دوتا فرشته آذین و آبتین❤️😘 خدایا حافظ تمام کودکان سرزمینم  و فرزندانم باش...اللهم صل علی محمد و آل محمد...
2706