2737
2734

سلام خانما

دخترعمه ی عزیزم کرونا گرفته.دوازده روزه که تو آی سی یو هستش.لطفا براش دعا کنید.

دخترش نوزده سالشه و پسرش کلاس چهارمه.خیلی حالشون بده  

برای همسر مهربونم  دانی از زندگی چه می خواهم ،من تو باشم پای تا سر تو زندگی گر هزار باره بود  بار دیگر تو ،بار دیگر تو ،بار دیگر تو

عزیزم انشالله ک خدا حاجتتونو میده 

میشه بپرسم علائمشون بیشتر چی بود ک حالشون بد شد و بستری شدن ؟

اگر میدانستم این آخرین دقایقی است که تورا میبینم به تو میگفتم “دوستت دارم “ و نمیپدانشتم که تو خود این را میدانی همیشه فردایی نیست تا زندگی فرصت دیگری برای جبران این غفلت ها به ما بدهد کسانی را که دوست داری کنار خودت داشته باش و به آنها بگو که چقدر دوستشان داری بگو که چقدر برایت مهم هستند بگو که وجودشان برایت نیاز است مراقبشان باش چون شاید فردایی نباشد برای جبران گفته هایی که یک روز از گفتنشان گذشتی ! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم انشالله ک خدا حاجتتونو میده  میشه بپرسم علائمشون بیشتر چی بود ک حالشون بد شد و بستری شدن ...

ممنون عزیزم.

تنگی نفس و سرفه شدید.

برای همسر مهربونم  دانی از زندگی چه می خواهم ،من تو باشم پای تا سر تو زندگی گر هزار باره بود  بار دیگر تو ،بار دیگر تو ،بار دیگر تو
انشاالله خدابهش سلامتی بده 

انشااالله

2738
بابا و مادربزرگ منم تو آی سی یو هستن. لطفا براشون دعا کنین.😢❤🌹

عزیزم انشاالله خدا به همه سلامتی بده

ممنون عزیزم. تنگی نفس و سرفه شدید.

از وقتی ک کرونا گرفتن اینجوری بودن ؟ 

یا مثلا روزای آخر میشه توضیح بدین 

ماهم ی مریض کرونایی داریم فقط بیحاله هیچیش نیست فقط بیحالی داره و همش درازه ک یکمم سرفه خلط دار

اگر میدانستم این آخرین دقایقی است که تورا میبینم به تو میگفتم “دوستت دارم “ و نمیپدانشتم که تو خود این را میدانی همیشه فردایی نیست تا زندگی فرصت دیگری برای جبران این غفلت ها به ما بدهد کسانی را که دوست داری کنار خودت داشته باش و به آنها بگو که چقدر دوستشان داری بگو که چقدر برایت مهم هستند بگو که وجودشان برایت نیاز است مراقبشان باش چون شاید فردایی نباشد برای جبران گفته هایی که یک روز از گفتنشان گذشتی ! 
از وقتی ک کرونا گرفتن اینجوری بودن ؟  یا مثلا روزای آخر میشه توضیح بدین  ماهم ی مریض کرو ...

با سرفه و تنگی نفس خفیف رفت دکتر.حالش خیلی بد نبود ولی بستری شد و کم کم کل ریه اش درگیر شد.ای کاش نمیرفت بیمارستان.

تا الان دو بار خونش رو عوض کردن.

با سرفه و تنگی نفس خفیف رفت دکتر.حالش خیلی بد نبود ولی بستری شد و کم کم کل ریه اش درگیر شد.ای کاش نم ...

وای خدا خودش کمکشون کنه .. منم ی مقدار سرفه و تنگی نفس از کرونام مونده نمیدونم برم پیشه دکتر ریه یا ن