2737
2739
عنوان

کارتایپ

136 بازدید | 24 پست

بچه هاشما کارتایپ انجام دادین؟بجزسایت تایپایران کجامیتونم کارتایپ انجام بدم؟

این تبلیغاتی که اول بایدیه هزینه ای پرداخت بشه رو شما امتحان کردید؟راست بودن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سایت تایپایران کار انجام دادی?!  چجوریه؟!  بده؟! 

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
2738

سلام عزیزم من متاسفانه قول خوردم وازتو دیواروتلگرام شرکت کردم یه مدلش گفتن معتبره لگوی شرکتم برام فرستادم بعد رفتم هزینه دادم وارد کانال شدم دیدم گفتن رقابتی هست هرکس زود ترتایپ کنه ویکی دیگه ام گفته بود تایپ فایل صوتی این ازتون افتضاح تر 5ساعت بود فایله دوروز وقت دادن افتضاح بود نرو

خدایا منو به آرزوهام برسون

معمولا دروغن

جنتی اگه راست باشن چون متقاضی زیاده ممکنه اصلا به ماها کار تایپ نرسه و ممکنه همین تعداد زیاد متقاضی رو بهونه کنن که به شما فرصت نرسیده البته اگه خودشون رو ملزم به پاسخ دهی بدونن

تو دیوار و  تلگرام اصلا قابل اعتماد نشان و کلاهبردارن

من در مورد سایتی خیلی خیلی معروف گفتم نه تلگرام و برنامه دیوار چون اونا تقریبا همشون کلاهبردار‌ن و با این کار یه پولی میگیرن به اسم هزینه آموزش یا هزینه اولیه و الفرار

احتمالا سه ماه دیگه قراره بزنن برام . جالبه که انقدددم تبلیغ با اسمای مختلف دارن تو سایت دیوار . به یکی دیگه شون پیام دادم گفت به محضی که فایل رو بدی تسویه میشه . گفتم باشه پس شماره کارت بدین دیدیم دوباره به اسم عربگل هست . هر چی فحش بلد بودم دادم

سلام عزیزم من متاسفانه قول خوردم وازتو دیواروتلگرام شرکت کردم یه مدلش گفتن معتبره لگوی شرکتم برام فر ...

جواب دادم چند پیام بالاتر اونا 

معمولا دروغن

حتی اگه راست باشن چون متقاضی زیاده ممکنه اصلا به ماها کار تایپ نرسه و ممکنه همین تعداد زیاد متقاضی رو بهونه کنن که به شما فرصت نرسیده البته اگه خودشون رو ملزم به پاسخ دهی بدونن

2706