2733
2734
یکی از کارفرماهای من سرویس‌خواب ۲۷۰ میلیونی خرید یعنی یه سرویس خوابش از جهیزیه و هزینه عروسی من بیشت ...

والا اینا چقدرلاکچرین من تو آبگرمکن خونم موندم خدایاشکرت یکی پولدار بیغم یکی مثل من غصه آبگرمکن میخورم که سوراخ شده

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا اینا چقدرلاکچرین من تو آبگرمکن خونم موندم خدایاشکرت یکی پولدار بیغم یکی مثل من غصه آبگرمکن میخو ...

الان هممون مثل همیم ، به ندرت پیدا میشن از این مرفه های بی درد

و خدايي كه در اين نزديكيست .......

😔😔😔😔😔😔😔😔😔به قول یه نفر ما دختر دارها کونمون پاره میشه تا جهیزیه بدیم تازه عیدی و شب یلدا و افطاری و روز پدر و روز مادر الهی درد بگیرن 😰😰😰😰😰😰چند روز دیگه باید یلدایی ببرم برا دخترم اصلا میترسم بگم به شوهرم شروع میکنه به داد کشیدن دیگه حق داره والا

از یه طرفم دخترم گفته مادرشوهرش گفته حتما سکه گرون شده ربع  میارن😢😢😢

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2731
شماها چی میخرین که این قیمتا میشه عجیبه برام 

والا همونو بگو

تاپیک بامداد خمار🍀گروه سبز🍀وزن اولیه ۷۰🍀وزن هدف65🍀                                                                                     تاریخ شروع 1401/11/26                                                       یکشنبه۷ اسفند 69                                                               یکشنبه ۱۴ اسفند ۶۸.۲۰۰
والا اینا چقدرلاکچرین من تو آبگرمکن خونم موندم خدایاشکرت یکی پولدار بیغم یکی مثل من غصه آبگرمکن میخو ...

ببین من چی کشیدم که کل عمرم با اینا کار کردم و هی حسودی کردم😅

البته اینا هرچقدر بیشتر خدید کنن بیشتر به نفع منه😂

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
چرا یان فکرو می کردی🙄🙄🤔🤔من تا الان که صد تومنم نشده بهترین چیزا رو خریدم

از قیمت ها مثلا بابام اینا دو سال پیش ماشین ظرفشویی گرفتن ۱۲ تومن الان ۴۰ و خورده ایه یا خیلی چیزا داییم ۴ سال یا بیشتر جهیزیه داد به دخترش ۶۰۰ تومن و یه دوست های بابام هم گفته بود خدا رحمت کنه الان اگه دختر شوهر بدی زیر ۱ میلیارد جهاز نمیتونی بدی!!

شاید اونا خیلی یه جورین و فیس و افاده بیخود دارن 😂

چرا یان فکرو می کردی🙄🙄🤔🤔من تا الان که صد تومنم نشده بهترین چیزا رو خریدم

ایول

تاپیک بامداد خمار🍀گروه سبز🍀وزن اولیه ۷۰🍀وزن هدف65🍀                                                                                     تاریخ شروع 1401/11/26                                                       یکشنبه۷ اسفند 69                                                               یکشنبه ۱۴ اسفند ۶۸.۲۰۰
2738
😂😂😂 چه جالب منم منبع ام دیجی کالا هست

واقعا غصه میخورم خیلی گرون شده.بخدا مردم گناه دارن من از بس حرص خوردم پوستم چروک شده  

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
😔😔😔😔😔😔😔😔😔به قول یه نفر ما دختر دارها کونمون پاره میشه تا جهیزیه بدیم تازه عیدی و شب یلدا و ...

وای یلدایی چیه دگه  چرا اینقد خودتون اذیت میکنید.والا سکه خیلی گرونه

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
😔😔😔😔😔😔😔😔😔به قول یه نفر ما دختر دارها کونمون پاره میشه تا جهیزیه بدیم تازه عیدی و شب یلدا و ...

با عرض معذرت مادرشوهرش ....خورده.

آدم انقدر پررو

2706