2737
2734
عنوان

اومد بخاطر یک کیلو شیر منو زد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 5054 بازدید | 151 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب من حاضر نیستم کتک بخورم حقیر شم 

اخه من نمیتونم بزارم اون منوبزنه من نگاش کنم اگه یه سیلی هم شده میزنم ازاینکه تحقیرم کنه متنفرم یه کلمه بگه انقدمیگممممم تابفهمه هیچی نیست

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
2728
متاهلی؟

اره

محمدشاهانم نفس مامان خیلی تنهام😭اندازه ی زمین واسمون هادلم برات تنگه پسرقشنگم چقدزودتنهام گذاشتی بعد۴سال اومدی فک کردم خوشبختیمون کامل شدباامدنت اماسهم من ازتوفقط۲ماه و۲۱روزبودمن اونقدرام که نشون میدم قوی نیستم برگردهمه کسم💔
2740
من هی فکر ابرو و کتک نخوردن میکنم

اگه ابروبراشون مهم باشه اینجوری نمیکنن.هزاران هزارکیلوشیرفدایه تارموت عزیزم اصلا خودتوناراحت نکن بیادببینه ناراحتی خوشحال میشه.شادوسرحال کاراتوبکن تلویزیون ببین خوراکی بخور اصلافک کن نیست نمیبینیش

خوشبخت شی 

مرسی بانو.ازتههه دل برات ارامش طلب میکنم وعاقبت بخیری ان شاالله خدامشکلتوحل کنه 

2706