2733
2734
عنوان

اومد بخاطر یک کیلو شیر منو زد😭

5054 بازدید | 151 پست

چقدر من حقیییییرم حقیییییرم حقیییییرم ک نمیرم ک ولش نمیکنممممم چقدررررر من حقییرررررررررممممممممممممممم ای خداااااااا از دیروز باهم قهریم درصورتی ک اون فهش داد اون هی گف گوهی گفت حالم ازت بهم میخوره دعوا سر این بود خیلی سرش توگوشیه...بعد امروز ناهار ک نیومد ساعت ۷ اومد خونه من سفره انداختم نمیدونستم ناهارخورده یا نه بعد رفت اون ور نشست سیر پوست کند نگامم نکرد غذاهم نخورد...

من دیگه تو ترشی ها کمکش نکردم داره اتیش میگیره ۱۰۰کیلو درست کردم یکم سیرو کرفس و فلفل مونده ک دست نزدم...

حالا رفتم اتاق دراز کشیدم پهلو درد هستم بعد نگو من شیر گذاشته بودم روگاز یادم رفته بود پشتم ب در بود یهو اومد تو خواب بهم نزدیک شد لپمو کشید محکم یک دونه خیلی محکم زد تو پشتم گفت شیرا همش ریخت روگاز خاااااک تو سرررت

چقدر من ذلیلم من حقیرم ک نتونستم حوابشو بدم ....

الانم رفت گورشو گم کرد سرکار ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا به خانوادت نمیگی ..؟؟؟وقتی خودت از پسش برنمی یای

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️

لپتو کشید شوخی بود؟

آخه معمولا شوهر من واسه شوخی ازینکارا میکنن

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2738
فقط دلم میخاد با چاقو بکشمش بخدا تازگیا این جوری شدم همش میخام بکشمش ی حالت روانی گرفتم فقط با کشتنش ...

بعد بنظرت ارزش داره برای همچین موجودی بیوفتی زندان؟؟ 

خب ی فکر اساسی بکن اینطوری ک نمیشه

چرا امضات کم رنگه  
2706