2733
2739

سلام بچه ها توی این تاپیک در مورد تدریس زبان انگلیسی ب کودکان هم میخوایم صحبت کنیم تدریس برای کودکان خیلی احتیاج ب دقت داره پس خود سر تدریس نکنید برای بزرگسالان هم دوره ی با تخفیف گزاشتم فقط و فقط 50 تومان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بستگی ب خودت داره و همینطور ب معلمت ک از اول مکالمه باهات کار کنه  من خودم شاگرد داشتم تو 1 ماه ...

جدییییی آخه میگن ۳-۴ سال طول میکشه

معلم ندارم عاشق زبانم میخوام از رو این اپیکیشن ها بخونم اگه بشه

دخترم آنا همه زندگیمه😘
جدییییی آخه میگن ۳-۴ سال طول میکشه معلم ندارم عاشق زبانم میخوام از رو این اپیکیشن ها بخونم اگه بشه

آدما متفاوتن باهم ولی خب فقط با اپلیکیشن هم نمیشه پیشرفت ولی کنار معلم استفاده از اپلیکشین هم خوبه ولی اخرش اپلیکیشن جای معلمو نمیگیره

آدما متفاوتن باهم ولی خب فقط با اپلیکیشن هم نمیشه پیشرفت ولی کنار معلم استفاده از اپلیکشین هم خوبه و ...

معلم پول میخواد ....پول ندارم 😭😭😭😭😭😭😭

دخترم آنا همه زندگیمه😘
2738
منم قبول دارم هزینه ها خیلی رفته بالا ولی تا 2.3تا ترم نخونی اصولی اپلیکیشنا کاری نمیکنه

حالا شما هر ترم چقد هزینه میگیرین و هر ترم چند وقت طول میکشه

دخترم آنا همه زندگیمه😘
حالا شما هر ترم چقد هزینه میگیرین و هر ترم چند وقت طول میکشه

من الان تخفیف زدم دوره 10 جلسه ای 50 تومن ک از پایه باهاتون کار میکنم همراه با فیلم و اهنگ و... و گرامرتونو قوس میکنم و روی اسپیکینگتون کار میکنم 

2706