2752
2734
عنوان

بیاید چند دقیقه تخیل کنیم🔮🌈👽

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 204 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هریی پاترر اتفاقا یه کافه داریم تو تهران واس هری پاتر من خودم اونجا ی شیفت کار میکنم

درووووووغ

منم بیاااااااام

چطوریهریخورده راجبش توصیح میدی؟ اسمش چیه

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2731

[🔥رای‌گیری مراسم American Music Awards 2020 ]

- رای‌گیری از الان شروع شده و بی‌تی‌اس در کتگوری‌های " Favorite Social Artist" و " Favorite Duo Or Group - Pop/Rock" این مراسم نامزد دریافت جایزه میباشند که شما از طریق وبسایت و توییتر میتونید به بی‌تی‌اس رای بدید

☆ ثبت رای از طریق وبسایت

- تنها کافیه روی لینک زیر بزنید بعد از لاگ‌این کردن (حتما باید اکانت فیسبوک و یا توییتر داشته باشید) ، روی کتگوری هایی که پسرا کاندید شدن بزنید و رای‌تون رو به ثبت برسونید ، هر روز با هر اکانت در سایت میتونید ۱۰ رای رو به ثبت برسونید

🌐: https://www.theamas.com/vote/

☆ ثبت رای‌ از طریق توییتر

برای این کار تنها کافیه طبق نمونه‌های نوشته شده ، متن رو همراه با تگ اکانت پسرا توییت کنید ❕توجه کنید ریپلای و ریتوییت هم رای محسوب میشن

● کتگوری Favorite Social Artist

" I'm voting for BTS for Favorite Social Artist at the #/AMAs @/BTS_twt "

● کتگوری Favorite Duo or Group - Pop/Rock

" I'm voting for BTS for Favorite Duo or Group - Pop/Rock at the #/AMAs @/BTS_twt "

❗️حواستون باشه موقع کپی کردن متن (/) رو از کنار هشتک ها بردارید

‼️ اکانت توییترتون خصوصی نباشه ، برای هر کتگوری جدا جدا توییت بزنید ، هر دو تارو تو یک توییت نزارید رای‌تون حساب نمیشه

⏰ پایان رای‌گیری ۱۶ام نوامبر ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران

#MUSIC_AWARDS

❉❥•• #news🌵✨

⊶⊷⊶⊷⊶⊷⊶⊷⊶⊷⊶⊷✥

@purple_galexy

✥⊶⊷⊶⊷⊶⊷⊶⊷⊶⊷⊶⊷

🔥[رای‌گیری MTV EMAs 2020 ]

رای گیری برای این مراسم از الان آغاز شده و بی‌تی‌اس در کتگوری‌های زیر نامزد دریافت جایزه میباشد

🏆 Best Song – DYNAMITE

🏆 Best Pop – BTS

🏆 Best Group – BTS

🏆 Biggest Fans – BTS ARMY

🏆 Best Virtual Live – Map Of The Soul Concert Live Stream

√ از طریق سایت :

— برای رای‌دادن به پسرا از این طریق ، فقط و فقط کافیه وارد لینک زیر بشید و رای‌تون رو به ثبت برسونید ، رای‌گیری نامحدوده و هرچقدر دلتون بخواد میتونید به پسرا رای بدید

🌐: http://mtvema.com

⏰: رای‌گیری از الان شروع و تا دوم نوامبر ادامه خواهد داشت ، مراسم در تاریخ ۸ام نوامبر برگزار خواهد شد

#MTV_EMA

❉❥•• #news🌵✨

⊶⊷⊶⊷⊶⊷⊶⊷⊶⊷⊶⊷✥

@purple_galexy

✥⊶⊷⊶⊷⊶⊷⊶⊷⊶⊷⊶⊷

2706