2733
2734
عنوان

قد و وزن خواهرم

233 بازدید | 15 پست

سلام خانوما خواهرم خیلی غصع میخوره بخاطر قدش از همه همکلاسی هاش کوتاه تره بخاطر بیماری روماتیسم و مصرف قرص کورتون دکتر میگه قدش دیگ رشد نمیکنه (از اول بهمون نگف دکتر ک حداقل ببریمش پیش دکتر غدد) الان خیلی ناراحته و غصه میخوره چیکار کنم بنظرتون راهی هست قدش بزرگتر بشه؟ 

قدش ۱۵۵

وزنش۴۱

سن ۱۵ سالشه 

اگر دکتر غدد ببریم ممکنه قدش بزرگتر بشه؟ 

خسته تر از آنم ك بگویم ب چ علت:)!

آره بلند میشه حتما ببرینش دکتر

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 22 سالمه قدم 155 😐 طوری گفتی رشد نمیکنه فکر کردم 145 اینا باشه 

خوبه که... 

چه در دل من... چه در سر تو...                               من از تو رسیدم به باور تو         تو بودی و من ❤️❤️
2728

حتما حتما دکتر غدد ببرید 

حالا حالا ها جای رشد داره 

من که از ۱۵ سالگی تا ۲۰ سالگی کلی قدم بلند تر شد 

با اینکه بلوغم۱۱سالگی بود و زود بود

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
منم‌قدم ۱۵۵ هست خب دوس داشتم یکم‌بلندتر شم ولی نشد دیگه  شاید اون زمان دنبالش میرفتیم خوب میش ...

شما راضین از قدتون؟ نمی‌دونم چرا همه همکلاسی هاش تو این یکسال حداقل ۳,۵ سانت بلند شدن ولی خواهرم تغییری نکرده

منم‌قدم ۱۵۵ هست خب دوس داشتم یکم‌بلندتر شم ولی نشد دیگه  شاید اون زمان دنبالش میرفتیم خوب میش ...

اینجا همش میگن‌دختر کوتاها با پسرهای بلند ازدواج میکنن خدایی راست میگن زیاد میبینم 

خودمم ۱۵۸ شوهرم ۱۸۳😂

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
2738
حتما حتما دکتر غدد ببرید  حالا حالا ها جای رشد داره  من که از ۱۵ سالگی تا ۲۰ سالگی کلی ق ...

متاسفانه دکتر خوب نمیشناسم مشهد 

چ خوب خوشبحالتون کاش خواهر منم بلند تر بشه بلوغش تو ۱۲سالگی بوده ارثی 

میشه دکتر معرفی کنید مشهد!!  دکترش بکلی ناامید مون کرده ک بلند نمیشه

راستش من تو شهر خودمونم دکتر نمی شناسم ولی پیگیر باشید حتما پیدا میشه

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
من 22 سالمه قدم 155 😐 طوری گفتی رشد نمیکنه فکر کردم 145 اینا باشه  خوبه که...

میدونی چون همه تو خانواده مون بلند هستن همش غصه میخوره 

میدونی چون همه تو خانواده مون بلند هستن همش غصه میخوره 

بهش روحیه بدین و ازش تعریف کنین یا بگین فلانی رو ببین چقدر کوچولو و خوشگله مثلا الناز حبیبی رو مثال بزنین  چون مریضِ نباید روحیه اش خراب شه 

چه در دل من... چه در سر تو...                               من از تو رسیدم به باور تو         تو بودی و من ❤️❤️
بهش روحیه بدین و ازش تعریف کنین یا بگین فلانی رو ببین چقدر کوچولو و خوشگله مثلا الناز حبیبی رو مثال ...

هرچی بهش میگم گوشش بدهکار نیست اصلا همه رو با خودش مقایسه میکنه حتی منو کلن افسردگی اعتماد بنفس نداره با اینکه خیلی هم خوشگله 

2706