2737
2739
عنوان

فرق نوار موبر با پد اپیلاسیون چیه؟

1959 بازدید | 9 پست

فرق نوار موبر با پد اپیلاسیون چیه؟ پد که همون پارچه و دستمال اپیلاسیون هست و بدون وکس ، ولی هر چیزی که اسمش نوار موبر بود منظور همون پد اپیلاسیون هست یا پدی که به وکس و موم آماده آغشته هست؟ مثلا نوار موبر ویت هیچ فرقی با پس اپیلاسیون خالی و بدون وکس نداره؟

یه سوال دیگه . نوار موبر به انگلیسی میشه hair removal waxing strips

اگر بجای strips کلمه pads رو قرار بدم مفهومش به یه وسیله دیگه عوض میشه یعنی دیگه اون دستمال رو معنی نمیده پس انگلیسی پد اپیلاسیون چی میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پداپیلاسیون من گرفتم گرونم هست ولی نمیکنه زیاد

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2731

برای منکه نکند

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
خدا خیرتون بده یه چیزی در حد اپلاسیون بگین بخرم توی خونه استفاده کنم

آره منم دنباله یه چیزی ام که تو خونه بتونم صورتم را اصلاح کنم 

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

بنظرم بدن روبهترین مومه .

البته کس دیگه براتون بندازه.

آره منم دنباله یه چیزی ام که تو خونه بتونم صورتم را اصلاح کنم 

رفتم اپلاسیون خوب بود ولی الان از کرونا میترسم برم میگم مواد شو بخرم توی خونه انجام بدم ولی نمیدونم چی بخرم به فروشنده بگم چی میخوام

2738
رفتم اپلاسیون خوب بود ولی الان از کرونا میترسم برم میگم مواد شو بخرم توی خونه انجام بدم ولی نمیدونم ...

اگه به نتیجه ای رسیدی به منم بگو خاک توسر من که موهای صورتم انقد مشکی و پر پشته😢😢😢😢

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹