2737
2739
عنوان

چرا مردا اینجورین 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 104 پست
😂😂😂😂

والا😂😂🤣

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
آرایش هر روز پوست رو داغون میکنه رژ بزن مداد بکش ولی کرم و بقیه واقعا هر روزش زیاده رویه

آره موافقم تو خونه کرم اینا نزنی بجای مراقبت های پوستی انجام بدی خیلی بهتره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من؟نه

پس اسمت شبیه اون کاربره لیست دوستانم باز نمیشه ببینم کی بود 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2742
😂😂😂😂😂وای اولش رو خوندم گفتم خوش بحالش چ پول داره این 

😂😂🤣🤣🤣🤣

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
فداخیاطتت😂😂😂😂

بیا بگم واسه تو هم طراحی کنه 😂😂😂

2738
باشه باشه .

😁😁😂💋

2706