2733
2739
عنوان

چرا مردا اینجورین 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 104 پست
😂😂😂😂

والا😂😂🤣

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
آرایش هر روز پوست رو داغون میکنه رژ بزن مداد بکش ولی کرم و بقیه واقعا هر روزش زیاده رویه

آره موافقم تو خونه کرم اینا نزنی بجای مراقبت های پوستی انجام بدی خیلی بهتره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من؟نه

پس اسمت شبیه اون کاربره لیست دوستانم باز نمیشه ببینم کی بود 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2731
😂😂😂😂😂وای اولش رو خوندم گفتم خوش بحالش چ پول داره این 

😂😂🤣🤣🤣🤣

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
فداخیاطتت😂😂😂😂

بیا بگم واسه تو هم طراحی کنه 😂😂😂

2740
باشه باشه .

😁😁😂💋

2706