2737
2739
عنوان

توروخدا منو دلداری بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه بابا سخت نگیرید  تقریبا همه یه بار تجربشو داشتن  میدونید کی خودتونو از وادی عشق و عا ...

خوشبحالت خب منم واقعا کسایی هستن ک خیلی میخان ولی دست خودم نیست بخدا حاضرم بمیرم ولی فراموشش کنم ب زندگیم لطمه میزنه

2731
خوشبحالت خب منم واقعا کسایی هستن ک خیلی میخان ولی دست خودم نیست بخدا حاضرم بمیرم ولی فراموشش کنم ب ز ...

خواهر من فراموش کنید اون بنده خدا رو ، به اونایی فک کنید که شما رو دوست دارن 

از همه مهمتر واقع بین باشید عشق اون بنده خدا محاله 

چون احتمالش خیلی کمه تازه همینطور که شما این بابا رو میخان خیلی ها ایشونو میخان 

#با خدا باش_ پادشاهی کن# 😍😍
می‌دونم خیلی تلاش کردم از ذهنم بره نشد بدتر شدم دلم میخواد فقط ی بار ببینمش واقعا

منم یه بار تو دبیرستان عاشق سعید معروف شده بودم   دوستمم عاشقش شده بود 🤣🤣 البته من خیلی شدید تررر واقعا خیلی دوسش داشتم   بعد یکی دو ماه   خوب شدم 

2738
برو سایت که امضام نوشتم . قسمت عقل کل و قسمت دانلودها پره از مطلب و فایل که کمکت کنه ‌ . فقط جدی باش ...

ببخش یکم بیشتر توضیح میدی

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘
ببخش یکم بیشتر توضیح میدی

عزیزم گوگل بزن گروه تحقیقاتی عباس منش ؛ برو عضو شو باید ایمیل بسازی اول . بعدش قسمت دانلودها و عقل کل عالیه  

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
2706