2733
2739
عنوان

يه نصيحت از من ب مجردا

| مشاهده متن کامل بحث + 2301 بازدید | 185 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توصیه من به مجردا.... 

من خودم زندگیم از وقتی که ازدواج کردم الحمدلله خیلی قشنگتر شد و خوشبختر شدم، ازدواج کنین اما با تحقیق و عاقلانه 

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ … 😎💪
2728
منم کلا از ازدواج خوشم نمیاد  بنظرم یکسری خوبی داره که اونم بستگی به ادمی داره که انتخاب میکنی ...

دقیقا من قبلا خیلی دوست داشتم ازدواج کنم 

ولی با توجه ب شرایط جامعه الان 

و خیانت و هزارتا دردسر دیگه ازدواج بنظرم 20 درصدش قشنگه 80 درصدش بدبختیه

میشه برای برآورده شدن حاجت ی صلوات بفرستی😞 حاجت م سرنوشت زندگیمه 🌴دلت شاد😘
والا اردواج حوب نيس شوهر چيه بدبخت شم

اشکالی نداره...

حالا هر کی اومد تو رو بگیره...بگو نمیخوام بدبختم میکنی...

با مجردی عشق و حال کن تنهایی😏😏

تعطیل🚫                                                                                 
اره اتفاقا الان سن ایده ال ازدواج رو دارم ولی زندگی های الانی رو که میبینم چیزایی که تو نی نی سایت و ...

منم خوشم نمیاد 

خصوصا از بچه

ولی بعضی وقتا خیلی تنها میشم هیشکی نیست درکم کنه به این تنیجه میرسم که ازدواج کنم شاید شوهرم درکم کنه 🤦‍♀️

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
2740
قبل عضویت تو نینی سایت هم دیدگاهت همین بود؟ اینایی که گفتی فقط تو نینی سایته باور نکن

دقیقا...قبل از اینکه بیام نی نی سایت فکر میکردم نسل مردایی که زنشون رو میزنن منقرض شده 

دیگه بحثهای خواهرشوهر و عروس و جاری به تاریخ پیوسته

ولی نی نی سایت پره اینجور مسائل که موندم باور کنم یا نه

گلم فقط این نگاه منفی  رو که به ازدواج داری سعی کن به مسائل دیگه زندگیت نداشته باشی چون آ ...

الان اسم کاربریشو دیدم این کلا به خودشم نگاه منفی داره خوشگله هااا هی میگه زشتم پیرم دماغم فلانه بیساره 😅

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706