2733
2739

میخوام قزوین روانشناسی بدون کنکور بخونم میگن پیام نور سخته.چون من همزمان مهندسی هم میخونم توروخدا بگید دانشگاه دیگ ای هم هست بدون کنکور تو قزوین روانشناسی بگیره؟؟

دلم شکستی و جانم هنوز چشم به راهت...
گلم مهندسیو سراسری میخونی؟ چه طور مدارکتو جور کردی که بتونی همزمان دو تا رشته بخونی؟

نه ازاد میخونم میخوام از سال بعد روانشناسی هم بخونم اما نمیدونم کدوم دانشگاه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ازاد میخونم میخوام از سال بعد روانشناسی هم بخونم اما نمیدونم کدوم دانشگاه

چه خوب منم همچین تصمیمی دارم اما اخه مدارک رو چیکار کنیم که ثبت ناممون کنن؟ و اینکه به نظرت سال بعد هزینه ی پیام نور اینا سر به فلک نمیکشه؟

ای مرغ گرفتار،بمانی و ببینی آن روز همایون که به دنیا قفسی نیست
2731
ببین من تجربه ی پیام نور رفتنو دارم اصلا سخت نیست باور کن به نظرم خیلی هم راحته و راحت میگیرن

همزمان دوتا رشته میخوام بخونماا بازم سخت نیست؟؟بعضیا میگن انقدر سخته از درس زده میشی

شما درست خیلی خوب بود؟ رشتتون چی بود؟

چه خوب منم همچین تصمیمی دارم اما اخه مدارک رو چیکار کنیم که ثبت ناممون کنن؟ و اینکه به نظرت سال بعد ...

میگن از دانشگاه اولی گواهی میگیریو اینا دقیق یادم نیس اما راه حلش سخت نیست میشه

همزمان دوتا رشته میخوام بخونماا بازم سخت نیست؟؟بعضیا میگن انقدر سخته از درس زده میشی شما درست خیلی ...

من درسم معمولی بود به خدا 

الکی میترسوننت واقعا پیام نور راحته چون راحته دارم ازت میپرسم چه طور میشه مدارکو تهیه کرد که سال بعد خودم هم دو رشته بخونم اونجا چون درس خوندن تو پیام نور واقعا راحته

ای مرغ گرفتار،بمانی و ببینی آن روز همایون که به دنیا قفسی نیست
2740
چه کاری به رشته بخون ولی با کیفیت و در اون موفق باش در رابطه با اون یکی مطالعه ازاد داشته باش 

اخه مهندسی بازار کار خوبی نداره هرچقدرم خوب باشی و زرنگ نهایت از کار ازاد و انجام پایان نامه و پروژه میتونی درامد داشته باشی استخدامیاش فقط پارتی میخواد

بخون خیلی عالی بعد سه سال ازمون طراحی نظارت بده مهر نظام بگیر درامدشون خیلی خوبه

عععع مرسی  اما امان از مملکت سه شیفتم کار کنی باز کم میاری

2706