2737
2734

تو پیجم هست

https://instagram.com/asheghi_be_sabke_man?igshid=hegkb9hp2ecs

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تنها راه حل تو همه روابط اول دوری و دوستی.دوم اینکه از همه وجود مایه نذاری.سوم اینکه اونقدری براشون همه کار نکنید که بعد توقع داشته باشین چون یهو توقعاتونو براورده نمیکنن خودتون داغون میشید

خواهر شوهرم مشکل داره با شوهرش مدت هاست،اومده خونه پدرش، شوهرم خیلی اینور و اونورش میکنه، یه ماه دیگه بچم بدنیا میاد ب امید خدا، چیکار کنم بنظرتون شوهرم بند میشه خونه؟ قبلا اینجور نبود از وقتی ک خواهرش اومده خونه پدرش دور میاد خونه

چشمای پسرم مثل چشمای باباش خوشگلن 😍 خدایا ممنونم که بچه ی سالم و صالحی بهمون میبخشی😍 بله🤗چشمای ناز پسرم به باباش رفتن،قربون چشمای خودشو باباش😍
2738

خودم خواهرشوهرم عاشق عروسمونم خيلي دوسش دارم ولي عروس هم هستم از خواهرشوهرم و مادرشوهرم متنفرم متاسفانه

هيچوقت بهم محبت نكردن كه تو دلم جا بشن

هميشه بدي كردن

از جاريمم بدم نمياد 

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
تنها راه حل تو همه روابط اول دوری و دوستی.دوم اینکه از همه وجود مایه نذاری.سوم اینکه اونقدری براشون ...

کلا از خانواده شوهر نباید توقع داشت  

من انقد توقع ندارم که یوقتی یکارای بزرگی برام میکنن تعجب میکنم خوشحالم میشم خیلی 

پدرشوهرم خیلی دستو دلبازه  

خواهرشوهرمم  نسبتا 

مادرشوهرم نه  اصلا

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه
2706