2733
2739
عنوان

مشاوره رایگان کنکور انسانی میدم

1626 بازدید | 35 پست

هر سوالی که داشتیم در خدمتم ❤

من مسلمان هستم اسلام کامل است اما من نیستم اگر از من اشتباهی سر زد این را به من نسبت دهید نه دینم

عزیزم واقعا هیچ راهی نیس که کسی لیسانس داره بره فرهنگیان

من انسانی بود رشتم تمام شرایط کنکورشو دارم اما میگن نمیشه شمامیدونی کجا میشه پیگیری کرد

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونایی که حقوق میخونن وضعشون خوب میشه؟ البته تو دانشگاه مثل علامه

بله صد درصد حقوق بهترین رشته علوم انسانیه فقط شخص باید خیلی زرنگ و تلاشگر باشه آزمون های بسیار سخت و مطالب سنگینی داره

من مسلمان هستم اسلام کامل است اما من نیستم اگر از من اشتباهی سر زد این را به من نسبت دهید نه دینم
2731
عزیزم واقعا هیچ راهی نیس که کسی لیسانس داره بره فرهنگیان من انسانی بود رشتم تمام شرایط کنکورشو دارم ...

لیسانستون از دانشگاه دولتیه یا آزاد؟ من میپرسم از دوستانم بهتون اطلاع میدم 

چرا آزمون استخدامی شرکت نمیکنید چه رشته ای خوندین؟

بله صد درصد حقوق بهترین رشته علوم انسانیه فقط شخص باید خیلی زرنگ و تلاشگر باشه آزمون های بسیار سخت و ...

اخه شنیدم میگن شغل زیاد تمیزی نیست

توش رانت و رشوه هست

ممکنه نحدیدت کنن

اگه بخوای پولت حلال باشه و فقط بخوای از حق دفاع کنی پول انچنانی نصیبت نمیشه و به زندگی عادی خواهی داشت🤷‍

لیسانستون از دانشگاه دولتیه یا آزاد؟ من میپرسم از دوستانم بهتون اطلاع میدم  چرا آزمون استخدامی ...

از پیام نوره حسابداری.سنم نمرم همچی میخوره به اون دانشگاه

اخه ازمون استخدامی راستش بیشتر بومیا و سهمیه ایا قبول میشن من شرایطشو ندارم ممنون عزیزم لطف میکنی

از پیام نوره حسابداری.سنم نمرم همچی میخوره به اون دانشگاه اخه ازمون استخدامی راستش بیشتر بومیا و سه ...

سلام متولد چه سالی هستید ؟ اگه مشکل سن نداشته باشید میتونید کنکور شرکت کنید و فرهنگیان قبول بشید تا مهر سال بعد نباید 24 سالتون بشه از لحاظ اینکه لیسانس دارید هیچ مشکلی نیست فقط تعهد خدمت به جایی نداشته باشید .

2740
اخه شنیدم میگن شغل زیاد تمیزی نیست توش رانت و رشوه هست ممکنه نحدیدت کنن اگه بخوای پولت حلال باشه ...

نه اصلا اینطور نیست

سلام متولد چه سالی هستید ؟ اگه مشکل سن نداشته باشید میتونید کنکور شرکت کنید و فرهنگیان قبول بشید تا ...

عزیطم من دی میرم تو21 سال متولد78

ولی تو شرایطش نوشته کسانی که کاردانی و کارشناسی یا بالاتر دارند مجاز به انتخاب رشته در هیچ یک از رشته های دانشگاه فرهنگیان نیستند شما اطمینان داری؟ چون من تصمیم جدی دارم بخونم

عزیزم من خیلی میترسم نشه چون ممکنه من کنکور بدم تو گزینش بخاطر همین منو رد کنند

درسم بهمن ماه تموم میشه ینی همون دی امتحاناتمو میدم

جایی تعهد ندارم تا تیر که کنکوره مشکلی ندارم

عزیزم من خیلی میترسم نشه چون ممکنه من کنکور بدم تو گزینش بخاطر همین منو رد کنند درسم بهمن ماه تموم ...

احتمالا جدیدا غیر مجاز کردن.اگر اینطور باشه متاسفانه اجازه نخواهند داد برای اطمینان زنگ بزنید و از کارشناسان سنجش بپرسید

استانر شما  خودتون چی میخونین؟ تو کدوم دانشگاه؟

نسیبه تهران امسال قبول شدم

2706