2733
2739

پدرشوهرم برا تولد شوهرم میخواد براش خونه بخره تا دیگه مستاجر نباشیم 

صبح که خواهرشوهرم اینو شنید زنگ زد به من و شروع کرد فحش دادن که بابای من هم کارخونه رو داده به شما هم میخواد براتون خونه بخره منم بهش هیچی نگفتم 

جالبیش اینجاست که پدرشوهرم یه خونه تو نیاوران برا خواهرشوهرم خریده قبلا

شوهرمم از صبح عصبیه و خواهرشوهرم به شوهرمم کلی فحش داده و بلاکش کرده😂

حالا به نظرتون کار درستیه که جوابشو بدم و منم بهش فحش بدم 

چون ده سال از من بزرگ‌تره بهش چیزی نگفتم 

بهش زنگ بزنم؟؟؟

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

نه هیچی نگو

خودشون بعدا درستش میکنن

فقط تو دخالت نکن

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

بشما ربطی نداره چون عروسید واینکه کار جالبی نمیکنه پدرشون بالاخره اونم حق داره خدایی

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2706