2733
2734
عنوان

شوهر های شما هم این طور هستن یا نه

513 بازدید | 39 پست

شوهر من تو طول روز که سرکاره اصلا بهم زنگ نمیزنه بگه خب زنده ای مردی کجایی چیکار میکنی همیشه این طوره تا من زنگ نزنم اصلا یاد اش نمیفته زنگ بزنه حتی شده مسافرت هم رفته همین طور

اگه کلا اهل اش نبود ناراحت نمی شدم ولی چطوره که هر روز ۲ بار باید به خواهراش زنگ بزنه

منم الان مدت زیادیه دیگه کلا بهش زنگ نمی زنم

سر به دیوار زدم ، دل دیوار شکست... این همه در به دری ، این همه غصه بس است... دل پر از داغ شده ،طاقتم طاق شده، این همه غصه بس است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال منم کلا به هیشکی زنگ نمیزنه حتی من

ولی هر رووووز یا خواهرش میزنگه یا این میزنگه به خواهرش😐

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2728

نه زنگ نمیزنه چون کارش سنگینع و وقتی ام میاد خیلی خسته اس

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍

باهاش صحبت کن بگو من دوست دارم خبرمو بگیری

شوهر منم زنگی نبود کلا با هیچکس حتی خانوادش

اما بهش گفتم خودمم بیشتر زنگ میزدم اس میدادم

دیگه هردو عادت کردیم الانم همیشه زنگ میزنه....

❤️ تِه خاطر جانِ دلبر بالا بِرمه صِداره تِه خاطر جانِ دلبر صِدا زَمبه خِداره ❤️                                   🍃 مازندرونه دله میدلبر منه شاهه اَره فاطی طلائه شرق و غرب مازرون وه می دل اتاهه اَره می دل بخواهه کل ایرون جمع بون می قلب پادشاهه می دلبر منه شاهه عشق و عاشقیمونم تا ابد بجاهه می دلبر منه شاهه 🍃 ❤️کیجا مازندرونیمه❤️
2738
خب بهش بگو یبار  بگو دلم برای صدات تنگ میشه  دوست دارم وقتی شماره تو رو گوشی میبینم و از ...

صد بار گفتم 

سر به دیوار زدم ، دل دیوار شکست... این همه در به دری ، این همه غصه بس است... دل پر از داغ شده ،طاقتم طاق شده، این همه غصه بس است...
مال منم کلا به هیشکی زنگ نمیزنه حتی من ولی هر رووووز یا خواهرش میزنگه یا این میزنگه به خواهرش😐

وا

چی میگن به خواهراشون!!!

من داداشم زنگ میزنه فقط میگم باشه باشه باشه باشه سلام برسون خدافز😐

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢

ن خودم اهل تلفن نیستم واسه ن دم به دقیقه زنگ میزد تا گفتم بدم میتد دیگه روزی،یبار فقط میزن.کلا خانوادگی عشق تماس هستن مادرش از ۷صبح شروع میکنه به همه زنگ زدن شوهرم اخلاق منو میدونه اصلا شماره خونمونو سیو نکرده واسه مادرش

2706